10:00

Se ingroasa gluma: FCM Targu-Mures a batut iarasi si sufla in ceafa Stelei. Cate puncte sunt intre locurile 1 si 2

Intr-o perioada in care liderul se chinuieste teribil si are mai multe infrangeri decat victorii in retur, o nou-promovata a ajuns intr-o postura incredibila: a devenit cea mai serioasa contracandidata a Stelei la titlu. continuă pe Adevărul

Liga I: ASA Targu Mures - FC Brasov, scor 1-0

Formatia ASA Targu Mures a invins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 1-0), echipa FC Brasov, in primul meci al etapei a XXII-a a Ligii I. Golul a fost marcat de Zicu, in minutul 42, cu o lovitura.

Liga I: ASA Targu Mures - FC Brasov, scor 1-0. Muresenii trec pe doi si ameninta pozitia FCSB Steaua

Formatia ASA Targu Mures a invins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 1-0), echipa FC Brasov, in primul meci al etapei a XXII-a a Ligii I, potrivit Mediafax. Golul a fost marcat de Zicu, in minutul 42, cu o lovitura cu capul de la sase metri, dupa o centrare a lui Sepsi.

Liga I: Concordia Chiajna - ASA Targu Mures 0-0

Concordia Chiajna a terminat la egalitate, scor 0-0, partida disputata, vineri, pe teren propriu, in compania echipei ASA Targu Mures, in etapa a XXI-a a Ligii I.

Targu Mures, primele puncte pierdute in retur, 0-0 la Chiajna, cu Concordia

ASA Targu Mures a urcat temporar pe pozitia secunda in Liga I, desi a obtinut doar un punct la Chiajna, cu Concordia 0-0), insa a pus punct unei serii de patru victorii consecutive.

actualitate, 10:00