01:05

Liga 1: CS U Craiova - FC Viitorul 3-1/ Oltenii au urcat pe locul doi in clasament

Formatia CSU Craiova a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa FC Viitorul, intr-un meci din etapa a XX-a a Ligii I, in care oaspetii conduceau cu 1-0 la pauza si au jucat in inferioritate numerica din minutul 57. continuă pe Hotnews

LIVE CSU Craiova - Viitorul (20:45)

Urmariti live text in aceasta pagina de la ora 20:45 derby-ul zilei in Liga 1 Betano, meciul dintre CSU Craiova si Viitorul. Click aici pentru live video stream legal.

LIVE CSU Craiova - Viitorul 0-0

LIVE CSU Craiova - Viitorul 0-1. Super gol marcat de Tucudean!

Asa am trait CSU Craiova - Viitorul 3-1

Am transmis live text in aceasta pagina de la ora 20:45 derby-ul zilei in Liga 1 Betano, meciul dintre CSU Craiova si Viitorul. Click aici pentru live video stream legal.