06:15

Liga Campionilor: Fenerbahce obtine un egal in Austria in ultimul minut. Victorie la limita pentru Celtic

Fenerbahce Istanbul a a vut nevoie de un gol marcat din penalty in al cincilea minut de prelungire pentru a obtine o remiza, scor 1-1, pe terenul austriecilor de la FC Salzburg, in prima mansa din turul trei. continuă pe Antena3

Liga Campionilor: Dinamo Tbilisi - Steaua Bucuresti, 0-2

Steaua Bucuresti a invins, marti, in deplasare, pe georgienii de la Dinamo Tbilisi cu scorul de 2-0, in cadrul primei manse a turului trei preliminar din Liga Campionilor. Scorul a fost deschis de Gabriel Iancu,.

Brasovul scoate un egal cu Sageata in ultimul minut

Echipele FC Brasov si Sageata Navodari au incheiat la egalitate, scor 1-1 0-0), meciul disputat luni seara la 36 de grade Celsius in etapa a 2-a a Ligii 1.

Romania isi consolideaza locul 15, cel care ne asigura doua echipe in Liga Campionilor

Victoria Stelei de marti seara, din Turul e preliminat al Ligii Campionilor 2-0 cu Dinamo Tbilisi), a facut ca Romania sa se distanteze pe locul 15 in clasamentul coeficientilor UEFA, fata de principalele sale urmaritoare, Cehia si Israel.

Liga Campionilor: Seara lipsita de surprize. Rezultatele primei manse din turul trei preliminar

Favoritele s-au impus pe linie in meciurile de marti din turul trei preliminar al Ligii Campionilor, printre acestea numarandu-se si Steaua, invingatoare cu 2-0 pe terenul lui Dinamo Tbilisi. Fosta.

actualitate, 06:15