10:45

Liga I Dinamo a invins FCSB, scor 2-1, cu gol din penalti in minutul 90+6/ Dinamo reaprinde lupta pentru titlu/ Incidente la final, suporterii au intrat pe gazon

Formatia Dinamo conduce cu scorul de 2-1, echipa FCSB, dupa ce Sergiu Hanca a marcat din penalti in minutul 90+6. Partida a fost marcata de numeroase incidente, inceputul fiind amanat cu 10 minute din cauza rolelor de hartie aruncate de suporterii dinamovisti in teren, antrenorul Reghecampf a fost eliminat pentru proteste in final, iar suporterii dinamovisti au invadat terenul dupa fluierul de final. Prin aceasta victorie Dinamo se apropie la 2 puncte de Viitorul si FCSB, iar lupta pentru titlu este deschisa. continuă pe Hotnews

Liga I Dinamo a invins FCSB, scor 2-1, cu gol din penalti in minutul 90+6/ Viitorul devine principala favorita la titlu

Formatia Dinamo conduce cu scorul de 2-1, echipa FCSB, dupa ce Sergiu Hanca a marcat din penalti in minutul 90+6. Partida a fost marcata de numeroase incidente, inceputul fiind amanat cu 10 minute din cauza rolelor de hartie aruncate de suporterii dinamovisti in teren, antrenorul Reghecampf a fost eliminat pentru proteste, iar suporterii dinamovisti au invadat terenul dupa fluierul de final. Prin aceasta victori,e Dinamo se apropie la 2 puncte de Viitorul si FCSB, iar lupta pentru titlu este deschisa.

S-a relansat Liga I! Dinamo a invins-o pe FCSB la capatul unui meci decis printr-un gol marcat in minutul 90+6

Finalul de sezon se joaca cu cutitele pe masa, dupa ce Dinamo a castigat, cu scorul de 2-1, meciul sustinut, pe Arena Nationala, in fata rivalei FCSB, in etapa a VIII-a a play-off-ului.

actualitate, 10:45