01:05

Liga I: Dinamo a invins Rapid cu scor 2-1

Dinamo Bucuresti a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 1-1), formatia Rapid Bucuresti, intr-un meci restanta din etapa a IV-a a Ligii I, disputat pe Arena Nationala. Au marcat: Alexe 45, 62. continuă pe B1

Liga I: Dinamo - Gloria Bistrita 1-2; Rapid-Brasov 1-2 prelungiri)

Surprize uriase la pauza unde Dinamo si Rapid sunt conduse pe teren propriu. Dinamo Bucuresti este condusa de catre Gloria Bistrita cu 2-1. Bistrita a condus cu 2-0 prin golurile marcate de Braganca 28') si Predescu 41'). Dinamo reuseste s ainscrie prin Matei in ultimul minut al reprizei 45') . Si Rapid Bucuresti se afla in corzi pe teren propriu, echipa lui Cirtu conducand cu 2-0 in Grant. Update: Ultimele secunde ale meciului.