01:05

Liga 1, play-off: FCSB vs Gaz Metan Medias 2-2 Doua goluri au fost marcate in prelungiri

FCSB a mai facut un pas gresit in lupta pentru titlu. Echipa antrenata de Bogdan Vintila a remizat, sambata, pe teren propriu, in fata echipei Gaz Metan Medias, scor 2-2. continuă pe Hotnews

Asa am trait FCSB - Gaz Metan Medias

De la ora 20:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul FCSB - Gaz Metan Medias din etapa a 4-a de playoff in Liga 1.

FCSB face inca un pas gresit in lupta pentru titlu. Remiza pe teren propriu cu Gaz Metan Medias, scor 2-2

Formatia FCSB a remizat, duminica seara, pe teren propriu, scor 2-2, cu echipa GAZ Metan Medias, intr-un meci din etapa a patra a play-off-ului Ligii I, in care Florin Tanase a fost eliminat in minutul 76. Pe final, bucurestenii au marcat un gol din penalti, dar au fost egalati.

Final interzis cardiacilor intre FCSB si Gaz Metan cu doua goluri in prelungiri

Echipele FCSB si Gaz Metan Medias au incheiat la egalitate, scor 2-2 1-0), duminica seara, in ultimul meci al etapei a 4-a din playoff.

FCSB a folosit titular un jucator de 16 ani abia trecut in clasa a XI-a

Confruntat cu un lot din ce in ce mai subtire, Bogdan Vintila a facut apel la mai multi juniori pentru a suplimenta primul 11 la partida cu Gaz Metan Medias.