00:07

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City 1-0 si Borussia-Juventus 0-2

Tabloul sferturilor de finala in Champions League va fi completat in urma celor doua meciuri de miercuri seara, Barcelona-Manchester City si Borussia-Juventus, meciuri care vor fi live text pe onlinesport. ro dupa ora 21:45. continuă pe Online Sport

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City 1-0 si Borussia-Juventus 0-1. Gol fabulos marcat de Tevez

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City si Borussia-Juventus (21:45). Avancronicile meciurilor

Champions League: Barcelona-Manchester City 1-0 si Borussia-Juventus 0-3

Tabloul sferturilor de finala in Champions Leaguea fostcompletat in urma celor doua meciuri de miercuri seara, Barcelona-Manchester City si Borussia-Juventus, meciuri care au fostlive text pe onlinesport. ro dupa ora 21:45.

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen 1-0 (11 metri) si Monaco-Arsenal 0-2 (final)

Optimile de finala din Champions League continue live text pe Onlinesport. ro, marti seara, cu alte doua meciuri extrem de atractive prin prisma rezultatelor din tur : Atletico-Leverkusen 0-1) si Monaco-Arsenal 3-1).

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen 1-0 si Monaco-Arsenal 0-2

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen si Monaco-Arsenal

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen si Monaco-Arsenal (21:45). Avancronicile partidelor

MINUT cu MINUT Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen 1-0 (11 metri) si Monaco-Arsenal 0-2 (final)

Optimile de finala din Champions League a continuat live text pe Onlinesport. ro, marti seara, cu alte doua meciuri extrem de atractive prin prisma rezultatelor din tur : Atletico-Leverkusen 0-1) si Monaco-Arsenal 3-1).

actualitate, 00:07