14:45

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Belgia-Algeria (19:00), Brazilia-Mexic (22:00) si Rusia-Coreea de Sud (01:00)

Belgia-Algeria 19:00), Brazilia-Mexic 22:00) si Rusia-Coreea de Sud 01:00) sunt transmise LIVE TEXT, minut cu minut, in modulul nostru livetext. LINKURI RAPIDE: Grupe CM 2014 - Clasamente actualizate, rezultate, program |Golgheteri |Taboul faza finala |Calendar pe zile CM 2014 |Prezentare: Toate echipele |Loturi finale |Top 20 de lucruri de stiut despre Mondial . continuă pe Online Sport

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Belgia-Algeria 0-1

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Belgia-Algeria 0-0

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Brazilia-Mexic (22:00)

Belgia-Algeria 2-1), Brazilia-Mexic 22:00) si Rusia-Coreea de Sud 01:00) sunt transmise LIVE TEXT, minut cu minut, in modulul nostru livetext. LINKURI RAPIDE: Grupe CM 2014 - Clasamente actualizate, rezultate, program |Golgheteri |Taboul faza finala |Calendar pe zile CM 2014 |Prezentare: Toate echipele |Loturi finale |Top 20 de lucruri de stiut despre Mondial .

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Brazilia-Mexic 0-0

Americanii au dat cel mai rapid gol de la Cupa Mondiala 2014 si al cincilea cel mai rapid din istorie

SUA au dat lovitura din primul minut al primului meci jucat la Cupa Mondiala 2014.

Cupa Mondiala 2014: 8 meciuri, nici un egal

Tragand linie dupa cele opt meciuri de pana acum, la Cupa Mondiala 2014 arata ca spectacolul este la el acasa.

MINUT cu MINUT Cupa Mondiala 2014: Germania-Portugalia 4-0, Iran-Nigeria 0-0 si Ghana-SUA 1-2

Ati urmarit luniseara LIVE TEXT pe Onlinesport. ro alte trei meciuri de la Cupa Mondiala:Germania-Portugalia 4-0, Iran-Nigeria 0-0si Ghana-SUA 1-2.

Tehnologia video a fost folosita pentru prima oara la Cupa Mondiala 2014 pentru un gol al Frantei (video)

Tehnologia video care poate determina daca mingea a depasit sau nu linia portii a fost folosita pentru prima oara duminca seara la o Cupa Mondiala, pentru a determina daca Franta a inscris sau nu in partida cu Honduras.

Belgia intoarce scorul si castiga spectaculos cu Algeria

Victorie la limita pentru Belgia in disputa cu Algeria, scor 2-1, marti seara in disputa care a deschis Grupa H la Cupa Mondiala. Algerienii au deschis scorul in prima repriza din lovitura de la 11 metri prin Feghouli, insa Belgia a intors scorul in partea secunda prin rezervele Mertens si Fellaini.

Brazilia-Mexic: La ce sa se mai astepte acum mexicanii? (LIVE, 22:00)

Brazilia si Mexic se intalnesc pe Arena Castelao din Fortaleza dupa ce au castigat primele meciuri din Grupa A. Cele doua echipe deschid faza a doua a grupelor de la Cupa Mondiala 2014. In primul meci, mexicanii au dat trei goluri valabile, dar li s-a pus doar unul pe tabela. La ce se se astepte acum, cu Brazilia, dupa ce gazdele au avut nevoie de un penalty inventat ca sa se desprinda de Croatia, ai carei jucatori au fost trimisi in pragul depresiei si au trebuit sa faca baie in piscina dezbracati ca sa isi mai revina? .

actualitate, 14:45