20:30

LIVE CM de Gimnastica: Finalele pe aparate cu Larisa Iordache la birna si sol (8:30)

Larisa Iordache participa, duminica, in doua dintre finalele pe aparate programate in ultima zi a Campionatelor Mondiale de la Nanning. continuă pe Online Sport

Larisa Iordache a castigat medalia de argint la individual compus la CM de gimnastica

Larisa Iordache a cucerit medalia de argint la campionatul Mondial din China. Dupa 4 aparate, gimnasta noastra a acumulat 59. 765 de puncte, cu putin sub americanca Simone Biles. Este prima medalie la individul.

CM de Gimnastica: Larisa Iordache, medalie de argint la individual compus

Gimnasta Larisa Iordache a obtinut, vineri, medalia de argint in finala individuala de la Campionatele Mondiale gazduite de Nanning China). Este prima medalie pentru Romania la individual compus dupa sapte ani.

CM Nanning: Romania, in lupta pentru medalii. Larisa Iordache concureaza maine in finalale la sol si barna

Vicecampioana mondiala la individual compus, gimnasta Larisa Iordache, concureaza maine in finalale la barna si sol si se bate pentru o medalie. Este campioana europeana la sol si vicecampioana continentului la barna.

VIDEO CM Gimnastica (f): Larisa Iordache, medalie de argint la individual compus

Larisa Iordache a castigat, vineri, medalia de argint la individual-compus, la Campionatul Mondial de Gimnastica de la Nanning China). Iordache a avut un total de 59. 765 puncte. Ultima data cand Romania a castigat o medalie in aceasta proba a Mondialelor a fost in 2007.

Larisa Iordache, medalie de argint la Campionatul Mondial de Gimnastica de la Nanning

Larisa Iordache a adus Romaniei prima medalie la Campionatul Mondial de Gimnastica de la NanningChina), una de argint, in cadrul probei de individual compus.

Larisa Iordache, medalie de argint la individual compus

Gimnasta Larisa Iordache a obtinut, vineri, medalia de argint in finala individuala de la Campionatele Mondiale gazduite de Nanning China).

Romanca Larisa Iordache, vicecampioana mondiala la individual compus in cadrul Campionatului Mondial de la Nanning

Gimnasta Larisa Iordache a cucerit, vineri, prima medalie a Romaniei la Campionatele Mondiale de la Nanning, scrie Prosport. Romanca a devenit vicecampioana mondiala dupa ce a terminat pe locul secund la individual.

Larisa Iordache, medalie de argint in finala la individual compus, la Campionatul Mondial de la Nanning (China)

Avem medalie la Campionatele Mondiale, dupa sapte ani de absenta de pe podiumul lumii. Larisa Iordache a cucerit medalia de argint in proba de individual-compus, cu un punctaj de 59, 765.

Larisa Iordache, vicecampioana mondiala la individual compus, la Nanning (China)

actualitate, 20:30