01:05

LIVE Suedia - Ucraina 1-1 in ultima optime de finala la EURO 2020

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Suedia - Ucraina, ultima optime de finala de la EURO 2020. continuă pe Online Sport

LIVE Belgia - Portugalia 1-0. Super executie din partea lui Hazard. Thorgan Hazard!

Duminica seara de la ora 22:00 transmitem live text in aceasta pagina duelul Belgia - Portugalia din optimile de finala al EURO 2020. Meciul se disputa la Sevilla.

LIVE Italia - Austria 0-0. Gol anulat Austriei pentru un offside. Italia nu joaca nimic

Wembley Arena gazduieste a doua optime de finala de la EURO 2020, meciul Italia - Austria. Partida e live text in aceasta pagina, sambata, de la ora 22:00.

LiveBLOG Euro 2020: Suedia vs Ucraina 1-1 (Rep. II) - Forsberg, bara dupa bara

Suedia si Ucraina se vor infrunta in ultima partida a optimilor Campionatului European, la Glasgow, de la ora 22:00. Meciul va fi transmis in direct pe ProTV si LiveBLOG pe HotNews. ro.

Suedia Ucraina, ultima optime de finala la EURO 2020

Glasgow gazduieste, marti seara, duelul dintre Suedia si Ucraina, echipe care isi disputa ultimul loc in sferturile de finala la Campionatul European.

LIVE Franta - Elvetia 3-2. Ultimul meci pe Arena Nationala la EURO 2020. Penalty ratat de Elvetia, dubla Benzema in trei minute

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Franta - Elvetia din optimile de finala la EURO 2020. Partida se disputa la Bucuresti.