18:45

LIVETEXT Ludogoret - Steaua: 0-0. Ros-albastrii domina jocul, dar reusesc sa-si majoreze rezultatul din tur

Steaua este la 90 de minute distanta de calificarea in grupele Champions League, performanta minima dorita de campioana Romaniei. Ros-albastrii disputa, miercuri, returul cu Ludogoret Razgrad. Meciul se joaca in Bulgaria, la Sofia, incepand cu ora 21. 45, fiind disponibil LIVETEXT pe adevarul. ro. continuă pe Adevărul

LIVETEXT Ludogoret - Steaua, meciul decisiv pentru calificarea in grupele Champions League. Echipele de start

LIVETEXT Ludogoret - Steaua: 1-0. Portarul bulgarilor este eliminat chiar inainte de loviturile de departajare

Bulgarii se tem de o invazie a fanilor romani. Argaseala a anuntat pe cati suporteri se bazeaza ros-albastrii la Sofia

Alb-verzii ameninta ca vor juca mult mai ofensiv si mai agresiv in returul de la Sofia, dar se tem de o invazie a suporterilor romani. Partida Ludogoret-Steaua se joaca miercuri, de la ora 21. 45 DigiSport si DolceSport).

Steaua, ratare istorica a grupelor Champions League: a fost eliminata de un fost dinamovist, jucator de camp, care a aparat loviturile de departajare

Steaua a ratat calificarea in grupele Champions League, dupa ce a fost invinsa de Ludogoret Razgrad, miercuri, la Sofia. Campioana Bulgariei a facut diferenta la loviturile de departajare, faza in care s-a ajuns dupa ce a reusit egalarea scorului din tur in ultimul moment din timpul regulamentar de joc.

UEFA trimite un spaniol la Ludogoret-Steaua

Un spaniol din elita arbitrajului european va conduce la centru partida retur dintre Ludogoret si Steaua, meci programat miercuri seara la Sofia cu incepere de la ora 21:45.

LIVE Playoff Liga Campionilor Ludogoret-Steaua 0-0

Mansa retur a confruntarii dintre Ludogoret si Steaua este transmisa LIVE TEXT, minut cu minut, pe site, miercuri seara, incepand cu ora 21:45. Apasati aici pentru a primi informatii in timp real de la fata locului.

LIVE Playoff Liga Campionilor Ludogoret-Steaua 0-0, ratare Keseru

LIVE Playoff Liga Campionilor Ludogoret-Steaua (21:45)

Ludogoret - Steaua, avancronica unui meci cu impact asupra fotbalul romanesc

Steaua disputa miercuri seara, de la ora 21. 45, cel mai important meci din fotbalul romanesc inter-cluburi din acest an, urmand sa joace returul cu Ludogoret, din play-off-ul Ligii Campionilor. Mai importanta decat parcursul in grupele Ligii Campionilor, calificarea in aceasta competitie aduce benficii majore pentru atat pentru club cat si pentru campionatul intern.

Avancronica Ludogoret-Steaua

Steaua se afla la 90 de minute distanta de o noua calificarea in grupele Ligii Campionilor si antrenorul Costel Gilca deja simte mirosul celei mai importante competitii din Europa.

actualitate, 18:45