00:07

LIVE Playoff Liga Campionilor Ludogoret-Steaua 0-0

Mansa retur a confruntarii dintre Ludogoret si Steaua este transmisa LIVE TEXT, minut cu minut, pe site, miercuri seara, incepand cu ora 21:45. Apasati aici pentru a primi informatii in timp real de la fata locului. continuă pe Online Sport

LIVE Playoff Liga Campionilor Ludogoret-Steaua 0-0, ratare Keseru

LIVE Playoff Liga Campionilor Ludogoret-Steaua (21:45)

VIDEO Liga Campionilor: Steaua a fost eliminata in play-off de Ludogoret dupa lovituri de departajare, scor 7-6 la general/ Cel mai negru cosmar: Egalati in min 90. Moti apara doua penaltiuri

Steaua a cunoscut miercuri seara cel mai negru cosmar al sau de la partida cu Middlesbrough. Parca toate elementele s-au imbinat pentru umilinta campioanei Romaniei. Elevii lui Galca au luat gol chiar in minutul 90, era 1-1 la general si se intra in prelungiri. Varela a scapat singur spre poarta bulgarilor si este faultat de portarul Stoianov care primeste cartonasul rosu. Cum bulgarii au efectuat toate schimbarile, in poarta lui Ludogoret a intrat fundasul Cosmin Moti. Am inceput sa speram. Au urmat loviturile de la 11 m cu dinamovistul Moti in poarta, care pareaza doua lovituri de pedeapsa ducand-o meritat pe Ludogoret in grupele Ligii Campionilor. Cosmin Moti, eroul serii in play-off: A fost o decizie de moment sa intru in poarta/ Am facut fericiti si zeci de mii de romani!Patron Ludogoret: O tribuna a stadionului se va numi Moti. Meciurile serii in play-off: Athletic Bilbao 3-1 Napoli; Malmo 3-0 Salzburg; Leverkusen 4-0 Kobenhavn; Arsenal 1-0 Besiktas.

Ludogoret - Steaua, avancronica unui meci cu impact asupra fotbalul romanesc

Steaua disputa miercuri seara, de la ora 21. 45, cel mai important meci din fotbalul romanesc inter-cluburi din acest an, urmand sa joace returul cu Ludogoret, din play-off-ul Ligii Campionilor. Mai importanta decat parcursul in grupele Ligii Campionilor, calificarea in aceasta competitie aduce benficii majore pentru atat pentru club cat si pentru campionatul intern.

Avancronica Ludogoret-Steaua

Steaua se afla la 90 de minute distanta de o noua calificarea in grupele Ligii Campionilor si antrenorul Costel Gilca deja simte mirosul celei mai importante competitii din Europa.

Avancronica Ludogoret-Steaua si echipele probabile

UEFA trimite un spaniol la Ludogoret-Steaua

Un spaniol din elita arbitrajului european va conduce la centru partida retur dintre Ludogoret si Steaua, meci programat miercuri seara la Sofia cu incepere de la ora 21:45.

Programul meciurilor de azi in Liga Campionilor

La finalul acestei zilei vom cunoaste numele primelor echipe calificate in grupele Ligii Campionilor dupa meciurile din faza playoff.

LIVETEXT Ludogoret - Steaua: 0-0. Ros-albastrii domina jocul, dar reusesc sa-si majoreze rezultatul din tur

Steaua este la 90 de minute distanta de calificarea in grupele Champions League, performanta minima dorita de campioana Romaniei. Ros-albastrii disputa, miercuri, returul cu Ludogoret Razgrad. Meciul se joaca in Bulgaria, la Sofia, incepand cu ora 21. 45, fiind disponibil LIVETEXT pe adevarul. ro.

LIVETEXT Ludogoret - Steaua: 1-0. Portarul bulgarilor este eliminat chiar inainte de loviturile de departajare

actualitate, 00:07