11:00

Mare surpriza in optimile de finala a Ligii Campionilor: Monaco elimina pe Manchester City dupa un alt meci spectaculos

Monaco si Manchester City au oferit un alt meci spectacol in Liga Campionilor. Dupa festivalul de goluri din mansa tur din Anglia, incheiata cu 5-3 pentru trupa antrenata de Guardiola, Monaco si-a luat. continuă pe B1

Buffon nu vrea ca Juventus sa intalneasca Leicester in sferturile de finala ale Ligii Campionilor

Gianluigi Buffon nu vrea ca Juventus Torino sa intalneasca Leicester City in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, apreciind ca formatia engleza este foarte periculoasa.

Al doilea soc al optimilor Ligii Campionilor: Manchester City rateaza calificarea in fata lui Monaco, dupa ce o batuse 5-3 in tur!

Monaco si Atletico Madrid s-au calificat in aceasta seara in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Francezii au revenit spectaculos in fata lui City si s-au impus cu 3-1, dupa ce pierdusera partida tur cu scorul de 3-5, potrivit gsp. ro.

VIDEO Leicester - Sevilla 2-0/ Minunea continua - Campioana din Premier League, in sferturile Ligii Campionilor

Leicester a reusit, marti seara, sa se califice in premiera in sferturile Ligii Campionilor. Dupa 2-0 cu Sevilla, campioana din Premier League a ajuns printre cele mai bune opt echipe de pe Batranul Continent.

actualitate, 11:00