23:45

Meci nebun facut de Zenitul lui Mircea Lucescu. Rusii au invins cu 4-3 pe Maccabi Tel Aviv dupa ce au fost condusi cu 3-0. Care sunt toate rezultatele din prima etapa a Europa League (FOTO)

Meci nebun, joi seara, pentru noua echipa a lui Mircea Lucescu, Zenit Sankt Petersburg. Echipa antrenorului roman a castigat cu 4-3 dupa ce a fost condusa cu 3-0 pana in minutul 70 de. continuă pe B1

VIDEO Europa League: Maccabi Tel-Aviv - Zenit 3-4/ Revenire incredibila pentru echipa lui Mircea Lucescu dupa ce a fost condusa cu 3-0

Zenit Sankt Petersburg, echipa antrenata de Mircea Lucescu, a revenit spectaculos in primul meci din grupele Europa League, dupa ce a fost condusa cu 3-0 pana in minutul 77 de Maccabi Tel-Aviv. Rusii au intors incredibil scorul si au castigat cu 4-3, golul victoriei fiind inscris in prelungiri de Djordjevic.

Mircea Lucescu, uluit de propria performanta: N-am mai trait asa ceva niciodata

Mircea Lucescu a vazut si a triat multe in bogata sa cariera de antrenor, insa ceea ce s-a petrecut joi seara la Tel-Aviv a depasit chiar si aceasta experienta vasta a reputatului tehnician.

Revenire fabuloasa pentru Mircea Lucescu de la 0-3 in deplasare cu Maccabi Tel-Aviv

Zenit Sankt Petersburg, echipa antrenata de Mircea Lucescu, nu a jucat nimic vreme de 77 de minute in deplasare cu Maccabi Tel-Aviv, dar a avut o revenire incredibila cu patru goluri in ultimele 15 minute.

Rezultate din Liga Europa: victorie pentru Chipciu si Stanciu, Mircea Lucescu revine de la 0-3 si castiga!

Echipa antrenata de Mircea Lucescu, Zenit Sankt Petersburg, a fost condusa cu 3-0 pe terenul israelienilor de la Maccabi Tel Aviv, dar a castigat cu 4-3! Rezultatele primei etape din Europa League.

Rezultate din Liga Europa: victorie pentru Chipciu si Stanciu, Mircea Lucescu revine de la 0-3 si castiga, Hoban da lovitura la Milano!

actualitate, 23:45