11:31

Meciul Cfr

Numarul de bilete vandute la meciul FCSB - CFR Cluj cu mai mult de o saptamana inainte de disputarea jocului

FCSB va petrece alaturi de suporteri primirea titlului dupa o pauza de 9 ani, la meciul cu CFR Cluj de pe Arena Nationala, iar fanii au cumparat deja un numar mai mare de bilete ce depaseste asistenta de la meciul cu Farul Constanta 2-1).

Interes urias pentru meciul FCSB CFR Cluj cand se va acorda titlul in Liga 1

Fanii echipei FCSB au luat cu asalt platforma on-line care comercializeaza bilete pentru meciul cu CFR Cluj din penultima etapa a sezonului, in playoff.

Asa am trait CFR Cluj - Sepsi

Am transmis live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - Sepsi, partida din etapa a 7-a in playoff.

CFR Cluj, absenta importanta la meciul cu Universitatea Craiova din play-off

CFR Cluj se lupta cu Farul Constanta, Universitatea Craiova si Rapid Bucuresti pentru locul doi in play-off-ul SuperLigii Romaniei, iar formatia ardeleana a suferit o pierdere mare inainte de duelul cu echipa lui Costel Galca.

Corvinul Hunedoara s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa meciul cu FC Voluntari, 3-1

Corvinul Hunedoara s-a calificat miercuri seara, 17 aprilie, in finala Cupei Romaniei, dupa meciul cu FC Voluntari. Dupa ce a reusit sa treaca de CFR Cluj in sferturi, meci in urma caruia Adrian Mutu si-a dat demisia de la conducerea clubului, Corvinul Hunedoara i-va invins pe ilfoveni, 3-1. Corvinul Hunedoara, prima finalista din Cupa Romaniei .

Asa am trait CFR Cluj - FCSB

Derby-ul etapei a 4-a din playoff-ul de Liga 1 s-a jucat in Gruia intre CFR Cluj si FCSB, primele doua clasate. Meciul a fost live text in aceasta pagina, duminica, de la ora 21:00.

il cauta pe Sapunaru sa-l felicite |Imagini virale pe internet cu o vulpe care a intrat pe stadionul din Giulesti, dupa meciul Rapid-CFR Cluj

La finalul partidei Rapid- CFR Cluj, suporterii au avut surpriza sa vada o vulpe care a inceput sa alerge pe stadionul Giulesti, sperand probabil ca va gasi ceva de mancare. Imaginile au devenit virale pe internet, spre amuzamentul internautilor.

Cristi Sapunaru, daramat dupa Rapid - CFR Cluj 1-4

CFR Cluj a facut spectacol in Giulesti si a surclasat-o pe Rapid, scor 4-1, in etapa cu numarul 3 a play-off-ului SuperLigii Romaniei. La inceputul partidei, Cristi Sapunaru fusese felicitat pentru ca vineri implinise 40 de ani si ca bifa meciul cu numarul 200 in tricoul Rapidului.

Adrian Mutu, aparat de un fost campion cu CFR Cluj dupa dezastrul din Cupa Romaniei: Ce vina are antrenorul?

CFR Cluj a fost eliminata marti din Cupa Romaniei, dupa ce a pierdut rusinos impotriva celor de la Corvinul Hunedoara, scor 4-0. Meciul a dus la demisia lui Adrian Mutu, care nu a putut suporta rusinea rezultatului din Cupa.

A fost o umilinta prea mare: Adrian Mutu si-a dat demisia de la CFR Cluj

Antrenorul echipei de fotbal CFR Cluj, Adrian Mutu, si-a dat demisia dupa esecul de 0-4 pe care l-a avut echipa pe care a antrenat-o in meciul cu Corvinul.

Record de spectatori pe stadionul care isi asteapta demolarea. Mircea Lucescu a revenit pe arena echipei Corvinul VIDEO

Peste 12. 000 de oameni au asistat la meciul de fotbal din Cupa Romaniei, disputat la Hunedoara, intre Corvinul Hunedoara si CFR Cluj. A fost unul dintre ultimele meciuri de fotbal jucate pe stadionul construit in anii 50, care asteapta demolarea.

U Cluj obtine calificarea in semifinalele Cupei Romaniei Betano cu gol in minutul 90+3

Partida de pe Cluj Arena dintre U Cluj si Hermannstadt se indrepta spre prelungiri, dar Anselmo a avut planuri sa incheie meciul in timpul regulamentar si sa califice Sepcile Rosii in semifinalele Cupei Romaniei Betano. Corvinul Hunedoara este prima semifinalista dupa victoria la scor cu CFR Cluj .

CFR Cluj, naucita de Corvinul, din Liga 2, in sferturile Cupei Romaniei. Fosta campioana a Romaniei, spulberata, rateaza semifinalele

CFR Cluj a pierdut dramatic in fata Corvinul Hunedoara, echipa din Liga 2 condusa de Florin Maxim, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, scor 0-4. Astfel, hunedorenii s-au calificat in semifinalele Cupei Romaniei. Corvinul Hunedoara s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa meciul cu CFR Cluj .

Asa am trait Corvinul Hunedoara - CFR Cluj, primul sfert de finala din Cupa Romaniei Betano

Marti, de la ora 19:30, am transmis live text in aceasta pagina meciul Corvinul Hunedoara - CFR Cluj, primul meci din sferturile Cupei Romaniei Betano. Rezultate Cupa Romaniei Betano - Sezonul 202324 .

CFR Cluj ramane fara victorie dupa etape din playoff

Fosta campioana CFR Cluj a remizat pe terenul celor de la Sepsi Sf. Gheorghe, scor 1-1 1-1), in meciul care a deschis, vineri, etapa secunda din playoff, in Liga 1. Asa am trait Sepsi - CFR Cluj .

CFR face egal la Sepsi. Meciul s-a decis in prima repriza

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe a terminat la egalitate cu CFR Cluj, 1-1 1-1), vineri seara, pe teren propriu, intr-un meci din etapa a doua a fazei play-off a Superligii de fotbal.

Asa am trait Sepsi - CFR Cluj

Etapa a 2-a din playoff a debutat, vineri seara, cu duelul Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj. Meciul a fost live text in aceasta pagina incepand cu ora 20:30.

Universitatea Craiova, victorie cu CFR-ul lui Mutu! Oltenii au urcat pe locul doi. Cum arata clasamentul play-off-ului

Universitatea Craiova a invins-o in deplasare pe CFR Cluj cu scorul de 2-1, in prima etapa din play-off-ul Ligii 1. La fel ca si in meciul cu FCU, victoria oltenilor a fost adusa de golurile lui Baiaram si Mitrita. Dupa ce Rapid a deschis play-off-ul cu un esec pe teren propriu cu Farul Constanta, a .

Asa am trait CFR Cluj - Universitatea Craiova

Am transmis live text in aceasta pagina, sambata, de la 20:00,meciul CFR Cluj - Universitatea Craiova din prima etapa a playoff-ului in Liga 1.

Meci de sase puncte intre CFR Cluj si Universitatea Craiova

Arena din Gruia gazduieste, sambata seara, de la ora 20:00, meciul dintre echipa locala CFR Cluj si Universitatea Craiova, partida care conteaza pentru prima etapa a fazei playoff in Liga 1.

actualitate, 11:31