06:15

MINUT cu MINUT Liga 1, Etapa 24: ASA Tg.Mures-Pandurii 0-1. Controversa la golul gorjenilor

Liga 1 s-a reluat la finalul acestei saptamani cu etapa a 24-a din cele 26 programate in sezonul regulat. Primul meci a fost vineri seara intre ASA si Pandurii, meci care a marcat revenirea lui Adrian Mutu in fotbalul romanesc. Toate meciurile din liga 1 sunt live text pe onlinesport. ro . continuă pe Online Sport

ASA Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu, scor 0-1, in etapa a 24-a din Liga I. Sapunaru a castigat duelul cu prietenul Mutu

Formatia Pandurii Targu-Jiu a castigat, vineri, cu scorul 1-0, meciul din deplasare cu ASA Targu-Mures, in etapa a 24-a din Liga I, prima de la reluarea competitiei.

Pandurii, victorie la Targu Mures cu un gol contestat de gazde

Pentru prima data in istoria intalnirilor directe, Pandurii Tg. Jiu a castigat pe terenul celor de la ASA Tg. Mures, intr-un meci care a marcat revenirea lui Adrian Mutu in Liga 1 si accidentarea golgeterului Ligii 1, Ioan Hora.