28 Apr.

ASA Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu, scor 0-1, in etapa a 24-a din Liga I. Sapunaru a castigat duelul cu prietenul Mutu

Formatia Pandurii Targu-Jiu a castigat, vineri, cu scorul 1-0, meciul din deplasare cu ASA Targu-Mures, in etapa a 24-a din Liga I, prima de la reluarea competitiei. continuă pe Adevărul

MINUT cu MINUT Liga 1, Etapa 24: ASA Tg.Mures-Pandurii 0-1. Controversa la golul gorjenilor

Liga 1 s-a reluat la finalul acestei saptamani cu etapa a 24-a din cele 26 programate in sezonul regulat. Primul meci a fost vineri seara intre ASA si Pandurii, meci care a marcat revenirea lui Adrian Mutu in fotbalul romanesc. Toate meciurile din liga 1 sunt live text pe onlinesport. ro .

Mutu, prezentat oficial la ASA Tg.Mures

Adrian Mutu, 37 ani, a fost prezentat oficial, miercuri, la noua sa formatie, ASA Tg. Mures.

Pandurii, victorie la Targu Mures cu un gol contestat de gazde

Pentru prima data in istoria intalnirilor directe, Pandurii Tg. Jiu a castigat pe terenul celor de la ASA Tg. Mures, intr-un meci care a marcat revenirea lui Adrian Mutu in Liga 1 si accidentarea golgeterului Ligii 1, Ioan Hora.

Petre Grigoras acuza arbitrajul cu Pandurii: Nici in 50 de ani n-as da penalty

Aflat la debutul pe banca celor de la ASA Tg. Mures, antrenorul Petre Grigoras sustine ca in opinia sa, daca ar fi fost arbitru, nu ar fi acordat niciodata lovitura de la 11 metri la faza care practic a decis meciul de vineri seara.