01:05

MINUT cu MINUT Liga 1 Sageata-Ceahlaul 0-2, Gaz Metan-Astra 0-0 si CFR Cluj-Concordia 1-1

Vineri, de la ora 18:30, s-adat startul etapei a XXX-a a Ligii 1, cu urmatoarele jocuri:Sageata-Ceahlaul 0-2, Gaz Metan-Astra 0-0si CFR Cluj-Concordia 1-1. Apasati aici pentru a urmari desfasurarea lor minut cu minut. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1 Sageata-Ceahlaul (18:30), Gaz Metan-Astra (19:30) si CFR Cluj-Concordia (21:00)

Vineri, de la ora 18:30, se da startul etapei a XXX-a a Ligii 1, cu urmatoarele jocuri:Sageata-Ceahlaul 18:30), Gaz Metan-Astra 19:30) si CFR Cluj-Concordia 21:00). Apasati aici pentru a urmari desfasurarea lor minut cu minut.

LIVE Liga 1 Sageata-Ceahlaul 0-1 si Gaz Metan-Astra 0-0

LIVE Liga 1 Sageata-Ceahlaul 0-1, urmeaza Gaz Metan-Astra (19:30)

LIVE Liga 1 CFR Cluj-Concordia 1-0

Vineri, de la ora 18:30, se da startul etapei a XXX-a a Ligii 1, cu urmatoarele jocuri:Sageata-Ceahlaul 0-2, Gaz Metan-Astra 0-0si CFR Cluj-Concordia 21:00). Apasati aici pentru a urmari desfasurarea lor minut cu minut.

LIVE Liga 1 Gaz Metan-Astra 0-0 si CFR Cluj-Concordia 0-0

Vineri, de la ora 18:30, se da startul etapei a XXX-a a Ligii 1, cu urmatoarele jocuri:Sageata-Ceahlaul 0-2, Gaz Metan-Astra 19:30) si CFR Cluj-Concordia 21:00). Apasati aici pentru a urmari desfasurarea lor minut cu minut.

Marin Barbu produce socul dorit: Sageata-Ceahlaul 0-2

Fara gol inscris in ultimele sase etape de campionat, toate pierdute, Ceahlaul a obtinut o victorie extrem de importanta la Constanta, scor 2-0, in compania Sagetii, la primul meci al lui Marin Barbu pe banca nemtenilor. Andrei Marc a deschis scorul la putin timp dupa primul fluier al lui Istvan Kovacs, iar Golubovic a stabilit scorul final in minutul 89.