09:30

Monaco o face sah mat pe Borussia Dortmund

AS Monaco s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor dupa 3-1 in mansa retur, pe teren propriu, in returul sferturilor cu Borussia Dortmund. continuă pe Online Sport

Liga Camionilor Fara miracole. Juventus si AS Monaco au trecut de FC Barcelona si Borussia Dortmund

Echipele Juventus Torino si AS Monaco s-au calificat, miercuri, in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce au trecut de formatiile FC Barcelona si Borussia Dortmund, in sferturile de finala ale competitiei, potrivit news. ro. Barca nu a repetat miracolul din meciul cu PSG si nici macar nu a reusit sa marcheze, italienii reusind sa tina cu succes de un rezultat nul. As Monaco a invins fara probleme Borussia, scor 3-1, mergand in semifinale dupa doua victorii.

AS Monaco - Borussia Dortmund LIVE TEXT. Debut in forta al partidei din Liga Campionilor

AS Monaco pare sa fi rezolvat soarta calificarii in semifinale dupa primele 15 minute la partidei cu Borussia Dortmund. Kylian Mbappe a deschis scorul in minutul 3 pentru gazde, iar.

AS Monaco - Borussia Dortmund LIVE TEXT. Confruntare pentru careul de asi al Ligii Campionilor

ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE Sport - VIDEO. AS Monaco si Borussia Dortmund se intalnesc in mansa retur a sferturilor de finala din CHAMPIONS LEAGUE. Francezii pornesc.