01:05

Premier League: Tottenham, egalata de West Ham dupa ce a condus cu 3-0 timp de 66 de minute

Tottenham Hotspur a fost tinuta in sah acasa de alta echipa londoneza, West Ham United, scor 3-3, dupa ce gazdele conduceau cu 3-0 in minutul 82, meciul disputandu-se duminica in etapa a 5-a a campionatului de fotbal al Angliei. continuă pe Hotnews

Premier League: Manchester City vs Arsenal 1-0 Raheem Sterling, omul meciului

Manchester City s-a impus, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, in fata formatiei Arsenal Londra, intr-un meci din etapa a cincea din Premier League.

Revenire de cosmar pentru Bale la Tottenham

Internationalul galez Gareth Bale si-a facut revenirea la Tottenham, duminica, in meciul de campionat cu West Ham, un derby al Londrei.

Remiza in derby-ul orasului Liverpool. Gol anulat cormoranilor in prelungiri dupa interventia VAR

Echipele Everton si Liverpool au terminat la egalitate, scor 2-2, derby-ul local programat sambata in deschiderea etapei a 5-a din Premier League.