11:15

PSG, victorie categorica in meciul intrerupt de remarca rasista a lui Coltescu

PSG a invins-o cu 5-1 pe Istanbul Basaksehir, in continuarea meciului de Champions League intrerupt . continuă pe România Liberă

UEFA l-a inlocuit pe Hategan dupa incidentul de la PSG vs Basaksehir - Cine va conduce partida de la Paris

Meciul PSG vs Basaksehir s-a intrerupt in minutul 16 dupa o remarca rasista a lui Sebastian Coltescu, iar partida va fi reluata miercuri, de la ora 19:55. UEFA a luat decizia de a-l inlocui la centru pe Ovidiu Hategan.

Meciul lui PSG din Liga Campionilor, intrerupt din cauza lui Sebastian Coltescu. Arbitrul roman l-a numit negru pe Demba Ba, atacantul lui Istanbul Basaksehir (VIDEO)

Jucatorii lui Istanbul Basaksehir au parasit terenul in prima repriza a duelului cu Paris Saint-Germain din Liga Campionilor, de marti seara, dupa ce arbitrul roman Sebastian Coltescu i-a adresat o remarca.

Universitatea Craiova Gaz Metan 3-1. Victorie categorica a oltenilor intr-un peisaj de iarna autentica

Echipa din Banie s-a impus fara nicio emotie in meciul cu Gaz Metan Medias disputat, luni seara, in epilogul etapei a 12-a din CASA Liga 1.

actualitate, 11:15