05:15

Cu Rat titular, West Ham a obtinut o victorie istorica in fieful lui Tottenham. Echipa lui Chiriches, ingenuncheata dupa trei goluri in 13 minute

Bomba zilei de duminica, in prima liga din Anglia, a fost succesul lui West Ham, scor 3-0, in derby-ul londonez cu Tottenham, de pe White Hart Lane. continuă pe Adevărul

Sansa pentru Chiriches. Apararea lui Tottenham ciocanita serios de West Ham

Vlad Chiriches a luat din nou loc pe banca de rezerve a celor de la Tottenham pentru meciul de Premier League cu West Ham United, dar dupa gafele cuplului de fundasi centrali format din Dawson si Vertonghen fostul stelist ar trebui sa primeasca o sansa cat mai curand.

actualitate, 05:15