10:00

Rugbistii de la Timisoara Saracens au castigat Cupa Romaniei

Rugbistii de la Timisoara Saracens RCM UVT a castigat, sambata seara, pe stadionul Dan Paltinisanu, Cupa Romaniei. continuă pe Adevărul

CFR Cluj a castigat Cupa Romaniei dupa ce a invins-o pe Dinamo la loviturile de departajare

CFR Cluj a castigat marti seara Cupa Romaniei, invingand-o pe Dinamocu scorul de 5-4dupa loviturile de departajare,in finala disputata pe ArenaNationala,.

CFR Cluj castiga la penalty-uri Cupa Romaniei

CFR Cluj a castigat Cupa Romaniei la fotbal, marti seara, pe Arena Nationala din Capitala, dupa ce a invins-o pe Diinamo Bucuresti cu scorul de 5-4 la loviturile de departajare. Dupa 90 si.

CFR Cluj castiga la penalty-uri Cupa Romaniei in fata lui Dinamo. Meci in memoria lui Ekeng

LIVE Finala Cupa Romaniei: Dinamo-CFR Cluj 2-2. Castigatoarea va fi decisa la loviturile de departajare

Urmariti astazi live text pe onlinesport. ro de la ora 21:30 finala din Cupa Romaniei care le opune pe Dinamo si CFR Cluj.

Tripla istorica: Handbalistele de la CSM Bucuresti au cucerit si Cupa Romaniei, dupa titlul in Liga Nationala si Liga Campionilor

Echipa de handbal feminin CSM Bucuresti a cucerit dambata Cupa Romaniei dupa ce a invins in finala formatia HCM Roman cu scorul de 32-24, informeaza Digisport. Astfel, handbalistele din.

VIDEO Mircea Lucescu a castigat Cupa Ucrainei la ultimul meci pe banca celor de la Sahtior Donetk

Sahtior Donetk a castigat pentru a zecea oara in istorie Cupa Ucrainei, dupa ce a invins cu 2-0 pe Zoria Lugansk. Golurile au fost marcate de Gladkyj, in minutele 42 si 57. A fost ultima partida pentru Mircea Lucescu in calitate de antrenor al minerilor.

CFR Cluj revine de la 0-2 cu Dinamo si castiga Cupa Romaniei la loviturile de departajare

Revenire fabuloasa pentru CFR Cluj in finala Cupei Romaniei cu Dinamo, dupa ce formatia bucuresteana a condus cu 2-0 dupa primele 45 de minute. Ardelenii au intors scorul in partea secunda si au trimis meciul in prelungiri cu un gol in minutul 89, pentru a se impune cu 5-4 la loviturile de departajare. Dorin Rotariu a ratat singurul penalty din seria de cinci, mai precis fostul portar dinamovist Traian Marc a reusit sa apere.

CFR Cluj revine de la 0-2 cu Dinamo si castiga Cupa Romaniei la loviturile de deparjare

CFR Cluj revine de la 0-2 si castiga Cupa Romaniei la loviturile de deparjare

actualitate, 10:00