08:30

Steaua a castigat Cupa Romaniei, scor 3-0 cu U Cluj. Event, reusit la despartirea de Galca

Steaua s-a impus in finala Cupei Romaniei Timisoreana cu scorul de 3-0 in fata echipei Universitatea Cluj. Ros-albastrii au reusit eventul, dupa o pauza de 18 ani, dupa ce in acest sezon si-au trecut in palmares si campionatul. continuă pe România Liberă

FOTOGALERIE Steaua a castigat Cupa Romaniei, dupa 3 - 0 in finala cu Universitatea Cluj. Event pentru ros-albastri

Steaua realizeaza eventul pentru prima data din 1997 incoace, dupa ce a castigat, duminica seara, pentru a 22-a oara in istorie, Cupa Romaniei 3-0 in finala in fata Universitatii Cluj). Golurile Stelei au fost marcate de Popa minutele 9 si 53) si Rusescu minutul 48). Meciul a fost intrerupt inca din minutul 1, pentru aproximativ trei minute, dupa ce fanii Universitatii Cluj au aruncat cu torte si fuminege in terenul Stelei.

MINUT cu MINUT Cupa Romaniei, Finala: U Cluj-Steaua 0-3

Finala Cupei Romaniei a fosttransmisa in direct pe site, in format LIVE TEXT, duminica seara, de la ora 21:00. Intrati aici pentru a urmari cele mai fierbinti faze ale confruntarii dintre Universitatea Cluj si Steaua Bucuresti.

LIVE Cupa Romaniei, Finala: U Cluj-Steaua 0-1 (Adi Popa 9, pauza)

Finala Cupei Romaniei este transmisa in direct pe site, in format LIVE TEXT, duminica seara, de la ora 21:00. Intrati aici pentru a urmari cele mai fierbinti faze ale confruntarii dintre Universitatea Cluj si Steaua Bucuresti.

LIVE Cupa Romaniei, Finala: U Cluj-Steaua 0-0

Steaua este campioana Romaniei, pentru al treilea an consecutiv! Drama, la Targu Mures

Steaua a castigat al treilea titlu consecutiv, in ultima etapa a Ligii I, in urma rezultatelor de joi seara. Echipa lui Galca a remizat pe terenul lui CSMS, in timp ce ASA a pierdut cu Otelul.

Steaua este campioana Romaniei, pentru al treilea an consecutiv! Drama la Targu Mures

Barcelona a castigat Cupa Spaniei. Messi si compania, la un pas de tripla

Formatia catalana FC Barcelona a castigat a 27-a Cupa a Spaniei, din palmares, dupa ce a invins-o, pe Camp Nou, cu scorul de 3-1, pe Athletic Bilbao.

actualitate, 08:30