19:00

U21 Meci

Romania U21 a remizat in deplasarea cu Elvetia U21, scor 2-2, in runda cu numarul 5 a grupei E preliminare pentru Euro

Romania a terminat la egalitate meciul cu Elvetia, 2-2, pierzand victoria pe final de meci printr-un gol inscris de elvetieni in minutul 88.

Preliminarii Euro 2025: Romania U21, remiza dramatica impotriva Elvetiei

Echipa nationala sub 21 de ani a Romaniei a ratat sansa de a obtine o victorie importanta in preliminariile pentru Campionatul European din 2025. Baietii pregatiti de Daniel Pancu au remizat cu nationala Elvetiei, scor 2-2, in urma unui meci in care tricolorii au condus de doua ori.

Preliminarii Euro 2025: Elvetia U21 vs Romania U21 - Derby pentru calificare

Elvetia U21 - Romania U21, meci contand pentru Grupa E din preliminariile pentru Campionatul European de tineret din Slovacia, este programat, marti, 21 noiembrie, de la ora 19:30, pe Stade de la Maladiere din Neuchatel, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Preliminarii Euro 2025: Romania U21 vs Albania U21 - Ora revansei pentru tricolori

Romania U21 - Albania U21, meci contand pentru Grupa E din preliminariile pentru Campionatul European de tineret din Slovacia, este programat, vineri, 17 noiembrie, de la ora 20:30, pe Stadionul Giulesti din Bucuresti, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Romania U21, victorie in extremis cu Finlanda. Tricolorii mici au marcat in minutul 90+8

Nationala de fotbal a Romaniei Under-21 a invins dramatic selectionata Finlandei, cu scorul de 1-0, marti, pe stadionul din Sibiu, in preliminariile Campionatului European din 2025. Elevii lui Daniel Pancu au facut un meci bun, dar lipsa inspiratiei in fata portii si ghinionul au facut ca soarta partidei sa se decida in ultimul minut. Octavian .

Victorie in ultimul minut pentru nationala U21 in preliminariile Campionatului European

Nationala de tineret U21 a Romaniei a invins Finlanda, cu 1-0, intr-un meci disputat, marti seara, la Sibiu, in preliminariile EURO 2025. Romania U21 in preliminariile EURO 2025: Rezultate si clasament .

Preliminarii Euro 2025: Romania U21 vs Armenia U21 - Victoria, obligatorie pentru tricolorii mici

Romania U21 - Finalnda U21, meci contand pentru Grupa E a preliminariilor pentru Campionatul European din Slovacia, este programat, vineri, 13 octombrie, de la ora 20:30, pe Stadionul Giulesti din Capitala, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Euro 2023: Spania U21 vs Ucraina U21 - Duel cu repetitie la Bucuresti

Spania U21 - Ucraina U21, meci contand pentru semifinalele Campionatului European, este programat, miercuri, 5 iulie, de la ora 22:00, pe Stadionul Steaua din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Israel U21 vs Anglia U21 - Nu mai este loc de surprize!

Israel U21 - Anglia U21, meci contand pentru semifinalele Campionatului European, este programat, miercuri, 5 iulie, de la ora 19:00, pe Adjarabet Arena din Batumi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Franta U21 vs Ucraina U21 - Duelul echipelor invincibile

Franta U21 - Ucraina U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, duminica, 2 iulie, de la ora 22:00, pe Cluj Arena din Cluj-Napoca, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Anglia U21 vs Portugalia U21 - Revansa pentru Euro 2021

Anglia U21 - Portugalia U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, duminica, 2 iulie, de la ora 19:00, pe Ramaz Shengelias Sakhelobis din Kutaisi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Spania U21 vs Elvetia U21 - Ibericii, mari favoriti

Spania U21 - Elvetia U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, sambata, 1 iulie, de la ora 22:00, pe Stadionul Giulesti din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Georgia U21 vs Israel U21 - Cine continua seria surprizelor?

Georgia U21 - Israel U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, sambata 1 iulie, de la ora 19:00, pe Boris Paichadze Dinamo Arena din Tbilisi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Romania a incheiat Campionatul European U21 pe ultimul loc Echipa nationala de tineret nu a marcat niciun gol

Romania a incheiat Campionatul European U21 pe ultimul loc, fara castige vreun meci, fara sa marcheze vreun gol. Echipa nationala de tineret a fost clasata pe locul 16 din 16 la turneul pe care Romania l-a gazduit impreuna cu Georgia.

EURO 2023 U21. Remiza Spania-Ucraina (2-2) la Campionatul European Under-21

In ultimul meci din grupa B de la Campionatul European U21, Spania a intalnit Ucraina, Ucraina a condus de doua ori, dar ibericii au reusit sa revina de fiecare data si au reusit sa castige grupa la golaveraj.

Detinatoarea trofeului eliminata dupa faza grupelor la Campionatul European de tineret

Nationala U21 a Germaniei a ratat calificarea in sferturile de finala dupa ultimul meci din grupe.

Euro Under 21: Anglia vs Germania - Campioana en-titre, aproape de eliminare

Anglia U21 - Germania U21, meci contand pentru Grupa C a Campionatului European, este programat, miercuri, 28 iunie, de la ora 19:00, pe Adjarabet Arena din Batumi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro Under 21: Elvetia vs Franta - Cocosii, la un punct de sferturile de finala

Elvetia U21 - Franta U21, meci contand pentru Grupa D a Campionatului European, este programat, miercuri, 28 iunie, de la ora 21:45, pe Stadionul Dr. Constantin Radulescu din Cluj-Napoca, si va fi transmis in direct de TVR 2.

EURO 2023 U21. Fotbal: Remiza Romania-Croatia (0-0) la Campionatul European Under-21

Echipele de tineret ale Romaniei si Croatiei au facut remiza, 0-0, marti, pe Stadionul Steaua din Bucuresti, in ultimul lor meci din grupa B a Campionatului European de fotbal Under-21 din Romania si Georgia.

Veste buna pentru suporterii care merg la meciul Romania U21 Croatia U21. Tramvaiul 41 va avea program prelungit

Programul liniei de tramvai 41 din va fi prelungit pana dupa miezul noptii si pentru ultimul meci al nationalei de tineret de la Campionatul European Under 21. Astfel, programul de circulatie al tramvaielor de pe linia 41 va fi prelungit pana la ora 01:30, cu ocazia meciului Croatia U21 Romania U21, care se va .

actualitate, 19:00