18:30

Ultrasii Tricolor

Mesajul pe care FRF nu si-ar dori sa-l auda. Ultrasii din Uniti Sub Tricolor revin la meciul cu Elvetia

Gruparea radicala a suporterilor romani a fost responsabila pentru incidentele de la meciul cu Kosovo.

Decizia luata de UEFA dupa incidentele de la meciul Romania Kosovo. Ce acuzatii aduce forul european

Romania a castigat duelul cu Kosovo, din preliminariile Euro 2024, scor 2-0, dar partida nu a fost lipsita de incidente. Ultrasii Uniti sub tricolor au afisat un banner cu tenta politica, iar jucatorii kosovari au iesit de pe teren. UEFA s-a implicat si a anuntat ce deczie a luat in acest caz. Ce a decis .

Cristian Tudor Popescu: Ce ii mai explodeaza in fata Romaniei, dupa meciul cu echipa kosovarilor

Cristian Tudor Popescu sustine ca, dupa meciul Romania-Kosovo, si bannerul Basarabia e Romania ne va atrage sanctiuni, nu numai cel pe care scria Kosovo e Serbia. Gazetarul a mai afirmat ca ultrasii Uniti sub Tricolor, tovarasii lui George Simion, presedintele AUR, fac jocul Rusiei. CTP: Bannerul Basarabia e Romania o sa explodeze in fata Romaniei .

Digisport: Fanii din Serbia au reactionat, dupa banner-ul afisat de ultrasii de la Uniti Sub Tricolor in meciul Romania - Kosovo

Romania a trecut de Kosovo, scor 2-0, in preliminariile EURO 2024, insa partida de pe Arena Nationala a fost umbrita de un moment neplacut.

Probleme pentru Romania. Kosovo ameninta cu UEFA si TAS dupa scandalul de pe Arena Nationala: Prin limbajul urii si comportamentul nesportiv au denigrat meciul

Meciul Romania Kosovo a fost intrerupt in minutul 18, dupa ce ultrasii Uniti sub Tricolor au afisat un banner cu tenta politica, iar jucatorii kosovari au parasit terenul. Dupa acest incident, Romania ar putea avea probleme. Kosovo ameninta cu UEFA si TAS. Kosovo ameninta cuUEFA si TAS in prima repriza a meciului Romania .

Ce a anuntat Jandarmeria cu privire la ultrasii Uniti sub tricolor. Cum s-a procedat dupa intreruperea meciului

Meciul Romania Kosovo a fost intrerupt in minutul 18, dupa ce ultrasii Uniti sub tricolor au afisat un banner cu tenta politica, iar jucatorii kosovari au parasit terenul. Jandarmeria a anuntat ce s-a intamplat cu suporterii care au provocat incidentele de pe Arena Nationala si cum s-a procedat in timp ce echipele se aflau .

Ce s-a intamplat cu ultrasii de pe Arena Nationala imediat dupa finalul meciului Romania Kosovo. Imaginea a fost publicata dupa miezul noptii

Meciul Romania Kosovo a avut parte de momente tensionate dupa ce ultrasii Uniti sub tricolor au afisat un banner cu tenta politica. Partida a fost intrerupta aproape 50 de minute, iar dupa meci s-a aflat ce s-a intiamplat cu suporterii care au provocat incidentele de pe Arena Nationala. Ce au patit ultrasii de pe .

FRF, reactie acida dupa incidentele de la meciul Romania Kosovo. Cum i-a numit pe ultrasii Uniti sub tricolor

Meciul Romania Kosovo, din preliminariilor pentru Euro 2024. a fost intrerupt aproape 50 de minute din cauza unui banner cu tenta politica, afisat de ultrasii Uniti sub tricolor. Federatia Romana de Fotbal a avut o reactie dura la adresa celor care au creat incidentele. Revizionismul nu este acceptat in fotbal, a transmis FRF. Mesajul .

Scandal urias pe Arena Nationala. UEFA a vrut sa ia o decizie radicala legata de ultrasi. Cum a reactionat FRF

Meciul dintre Romania si Kosovo, din preliminariilor pentru Euro 2024. a fost intrerupt 50 de minute din cauza unui banner cu tenta politica, afisat de ultrasii Uniti sub tricolor. UEFA a intervenit in scandal. Cum s-a finalizat incidentul rusinos de pe Arena Nationala, Ce a cerut UEFA in legatura cu ultrasii de pe Arena Nationala .

Preliminariile Euro 2024: Presa sarba, reactie dupa ce ultrasii romani i-au provocat pe kosovari

Fanii din gruparea Uniti sub Tricolor au strigat Kosovo e Serbia.

Kosovo-Romania 0-0. Ultrasii Uniti sub Tricolor, evacuati de pe stadion! Scandarea care le-a scos din sarite pe gazde

Factiunea care merge la toate meciurile nationalei s-a dat din nou in stamba.

Andrei Burca a dat primul gol pentru echipa nationala si se declara nationalist: imi place deviza celor din galerie, Uniti sub tricolor

Echipa nationala a trecut cu bine si de meciul cu Belarus, scor final 2-1, si este a 2-a in Grupa I a preliminariilor, cu maximum de puncte dupa primele doua runde. Andrei Burca, fundasul lui CFR Cluj si unul dintre marcatorii partidei de marti seara, a vrut sa sarbatoreasca reusita alaturi de ultrasii care ii sustin pe tricolori, potrivit GSP. ro.

Scandari xenofobe la meciul Andorra Romania. Ultrasii au cerut Afara cu ungurii din tara: Plecarea sasilor din Transilvania, asemanatoare pierderii civilizatiei Maya

Mai multe scandari xenofobe au fost auzite la meciul Andorra Romania. Ultrasii din gruparea Uniti sub tricolor au strigat mesaje anti maghiare preccum Afara cu ungurii din tara. Scandari rasiste la meciul Andorra Romania Ultrasii din gruparea Uniti sub tricolor s-au batut intre ei in peluza si au avut scandari rasiste la adresa ungurilor. Afara cu ungurii din tara Ale, ale, ale, ale, sa-ti dam la ) bozgore sunt doar cateva scandari care s-au auzit din tribune.

Cine e barbatul batut in Andorra de ultrasii Uniti sub tricolor. Motivul stupid pentru care a fost agresat VIDEO

Fanii Romaniei s-au facut de ras in starul preliminariilor 2024.

Cine sunt si ce vor ultrasii din gruparea Uniti sub tricolor. Lista scandalurilor provocate de-a lungul timpului

Ultima realizare - bataie la meciul din Andorra.

Ce risca Nationala de fotbal a Romaniei dupa bataia suporterilor la meciul cu Andorra

O bataie generala a izbucnit in sectorul suporterilor romani la meciul cu Andorra. A fost nevoie de interventia fortelor de ordine pentru a calma spiritele. Mai multe persoane au fost scoase de fortele de ordine din sector si retinute de Politie. Cei peste 2000 de romani au dominat atmosfera din primul minut al meciului. Ultrasii din grupul Uniti sub tricolor au aprins un spectacol pirotehnic cu torte si peluza s-au umplut de fum, insa jocul nu a fost intrerupt. in minutul 11, o bataie generala a izbucnit in galeria romanilor. Ce risca Nationala de fotbal a Romaniei dupa bataia suporterilor la meciul cu Andorra .

Ce risca Nationala de fotbal a Romaniei dupa bataia suporterilor de la meciul cu Andorra

O bataie generala a izbucnit in sectorul suporterilor romani la meciul cu Andorra. Cei peste 2000 de romani au dominat atmosfera din primul minut al meciului. Ultrasii din grupul Uniti sub tricolor au aprins un spectacol pirotehnic cu torte si peluza s-au umplut de fum, insa jocul nu a fost intrerupt. in minutul 11, o bataie generala a izbucnit in galeria romanilor. A fost nevoie de interventia fortelor de ordine pentru a calma spiritele. Mai multe persoane au fost scoase de fortele de ordine din sector si retinute de Politie. Ce risca Nationala de fotbal a Romaniei dupa bataia suporterilor la meciul cu Andorra .

Legatura dintre ultrasii Uniti sub tricolor si seful AUR. Ce spune Simion despre violentele din tribune

Grupul de ultrasi din tribunele meciului dintre Romania si Andorra, care a creat haos si s-a luat la bataie seara trecuta, are o legatura mai putin cunoscuta cu seful AUR.

Ultrasii din gruparea Uniti sub tricolor au avut scandari xenofobe in timpul meciului Andorra - Romania. Afara cu ungurii din tara Ale, ale, ale, ale, sa-ti dam la . ) bozgore sunt doar cateva scandari care s-au auzit din tribune.

Bataie la Andorra - Romania: Se cere excluderea de pe stadioane a derbedeilor care fac scandal. Niste animale!

Ultrasii din Uniti sub tricolor ne-ar putea aduce amenzi si suspendarea terenului.

actualitate, 18:30