11:30

VIDEO Anglia castiga in prelungiri meciul cu Tunisia: Kane isi face datoria

Reprezentativa Angliei a invins, luni, cu scorul de 2-1, selectionata Tunisiei, intr-un meci din Grupa G a Cupei Mondiale din Rusia, disputat la Volgograd. Ambele goluri ale englezilor au fost marcate de Harry Kane, ultimul in minutul 90+1. continuă pe Adevărul

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Tunisia - Anglia 1-2 / Salvatorul Harry Kane - Un gol marcat n prelungiri le-a adus victoria englezilor

Tunisia a fost la un pas sa furnizeze o noua surpriza la Campionatul Mondial din Rusia, dupa ce a revenit de la 0-1 in partida cu Anglia, a egalat gratie unui penalty si a mentinut echilibrul pe tabela pana in prelungiri. Englezii au fost salvati de la rusine de Harry Kane 90+1'), jucatorul lui Tottenham trecandu-si in cont dubla.

actualitate, 11:30