07:00

VIDEO CFR Cluj smulge un egal cu Viitorul in prelungiri / U Cluj invinge la limita Astra si deschide drumul Stelei spre un nou titlu in Liga 1

CFR Cluj a smuls in minutele de prelungire o remiza pe terenul Viitorului, in primul meci al etapei a 21-a din Liga 1, in vreme ce Astra a pierdut inexplicabil contra Universitatii Cluj, scor 0-1, rezultat de care poate profita din plin Steaua. continuă pe Adevărul

Viitorul o tine in sah si pe CFR Cluj

Viitorul Voluntari si CFR Cluj au incheiat nedecis, scor 1-1, primul meci al etapei a XXI-a din Liga 1, formatia antrenata de Vasile Miriuta evitand infrangerea in minutele de prelungire. Ionut Larie a deschis scorul in minutul 72, iar Vasile Maftei a inghetat tabela in prelungiri, tot la capatul unei faze fixe. In prima etapa din 2014, Viitorul a obtinut o victorie mare in fieful cainilor, 2-1.

Liga I: FC Viitorul - CFR Cluj, scor 1-1

Formatia FC Viitorul a terminat la egalitate, vineri seara, pe teren propriu, scor 1-1 0-0), cu echipa CFR Cluj, in primul meci al etapei a XXI-a a Ligii I. Golurile au fost marcate de Larie 72 pentru gazde si.

actualitate, 07:00