10:31

VIDEO U Cluj-Ceahlaul 1-1. Tarnacop, noua stea care a rasarit pe firmamentul Ligii 1. Clujenii au spart gheata si au obtinut primul punct in clasament

Universitatea Cluj si Ceahlaul Piatra Neamt au incheiat la egalitate, scor 1-1, primul meci al etapei a 3-a din Liga 1. Desi au jucat mai bine de 50 de minute cu un om in minus, nemtenii au reusit sa smulga un punct pretios pe Cluj Arena. continuă pe Adevărul

U Cluj-Ceahlaul 1-1. Tarnacop, noua stea care a rasarit pe firmamentul Ligii 1. Clujenii au spart gheata in clasament

LIVE Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 1-1. Tarnacop restabileste egalitatea, Ceahlaul in inferioritate numerica

Dupa o saptamana presarata de meciuri in cupele europene, Liga 1 revine in prim-plan, cu etapa a III-a, startul fiind dat astazi, de la ora 20:30, prin meciul dintre Universitatea Cluj si Ceahlaul Piatra Neamt.

Asa am trait Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 1-1

Universitatea Cluj si Ceahlaul Piatra Neamt au deschis etapa a III-a a Ligii 1, editia 2013-2014 cu o remiza, scor 1-1. Au marcat Tarnacop si Golubovic, pentru oaspeti.

LIVE Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 0-0

LIVE Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt (20:30)

actualitate, 10:31