19:30

VIDEO Cupa Angliei: Manchester City s-a calificat in optimi, dupa ce a fost condusa de o echipa din liga a patra

Formatia Manchester City s-a calificat, sambata seara, in optimile de finala ale Cupei Angliei, dupa ce a trecut in 16-imi de echipa de liga a patra Cheltenham Town, scor 3-1, meci la care adversarii au condus cu 1-0. continuă pe Hotnews

Un superstar de la Manchester City a fost depistat cu COVID-19

Atacantul echipei Manchester City, argentinianul Sergio Aguero, a fost confirmat cu coronavirus.

VIDEO Cupa Italiei: Valentin Mihaila a inscris un gol, dar Parma a fost eliminata de Lazio

Lazio s-a calificat in sferturile Cupei Italiei, dupa ce a trecut de Parma, pe teren propriu, scor 2-1. Golul oaspetilor a fost inscris de Valentin Mihaila, romanul fiind titularizat pentru prima oara de antrenorul Roberto DAversa.

VIDEO Cupa Spaniei: FC Barcelona a avut nevoie de prelungiri pentru a trece de Cornella (liga a treia) - Catalanii au ratat doua penaltiuri

FC Barcelona s-a calificat in optimile de finala ale Cupei Spaniei, dupa ce a invins, joi seara, in deplasare, scor 2-0 dupa prelungiri, echipa de liga a treia Cornella.

actualitate, 19:30