23:45

VIDEO Liga 1: CS Mioveni vs CFR Cluj 0-1 Campioana castiga cu un gol marcat din ofsaid

CFR Cluj s-a impus cu 1-0, vineri seara, pe terenul echipei CS Mioveni, intr-un meci din etapa a patra a Ligii 1. in urma acestei victorii, campioana Romaniei a adunat 12 puncte si se afla pe prima pozitie in clasament. VIDEO Liga 1: FC Botosani a urcat pe prima pozitie in clasament 2-1 vs UTA Arad). continuă pe Hotnews

Pontul zilei in Liga 1: CS Mioveni vs CFR Cluj - Pericol de prabusire pentru campioana

Meciul CS Mioveni - CFR Cluj, din etapa a 4-a din Liga 1 la fotbal, are loc vineri, de la ora 21:30.

Asa am trait Mioveni - CFR Cluj

Am transmis live text aici meciul CS Mioveni - CFR Cluj, partida din etapa a 4-a in CASA Liga 1.

MeciurileFC Arges - Rapid Bucuresti si CS Mioveni - CFR Cluj vor fi supravegheate de jandarmi adusi din Craiova

Masurile de ordine pentru meciurile FC Arges - Rapid Bucuresti siCS Mioveni - CFR Cluj, programate in weekend, in Arges, vor fisupravegheate de jandarmi adusi din Craiova.

CFR Cluj castiga la Mioveni cu un gol din offside

Victorie chinuita pentru CFR Cluj pe terenul nou-promovatei CS Mioveni, scor 1-0, vineri seara, intr-un meci din etapa a 4-a in CASA Liga 1.

CFR Cluj a fost la un pas de o victorie mare in calificarile pentru Liga Campionilor.Young Boys Berna a egalat in prelungiri

CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1 1-0), meciul disputat, marti, pe teren propriu cu campioana Elvetiei, Young Boys Berna, in mansa I a turului al treilea preliminar al Ligii Campionilor. Returul va avea loc la 10 aprilie.

Champions League: CFR Cluj vs Young Boys - Unde poate fi vazut meciul din Gruia Arbitru controversat pentru Marius Sumudica

Drumul catre play-off-ul din Champions League trece pentru CFR Cluj prin statia Young Boys, campioana Romaniei duelandu-se cu gruparea elvetiana in turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Centralul partidei din Gruia va fi Danny Makkelie Olanda), cel care a dat Angliei un penalty controversat in semifinala de la Euro 2020 contra Danemarcei.

CFR Cluj nu glumeste cand e vorba de bani. Pe cine da in judecata clubul din Gruia

CFR Cluj nu glumeste cand e vorba de bani. Echipa campioana e cheltuitoare atunci cand e vorba de transferuri sau de salariile jucatorilor. Dar asta nu inseamna ca nu tine la finantele sale ori la prestigiu. intr-o perioada in care de obicei fotbalistii obisnuiesc sa dea in judecata cluburile pentru a-si recupera restantele, sub Gruia .

Jucatorii de la CFR Cluj joaca pe bani multi in Champions League. Ce prima primesc daca ii elimina pe elvetieni

CFR Cluj va disputa, in aceasta seara, de la ora 21. 00, meciul din Champions League contra elvetienilor de la Young Boys Berna. Partida se va desfasura la Cluj, fiind prima mansa a turului 3 din UCL. O calificare ar umple conturile echipei din Gruia, dar si buzunarele jucatorilor lui Marius Sumudica. Jucatorii de la CFR .

Marius Sumudica, agasat de un spectator in Champions League. Ce a patit antrenorul de la CFR Cluj

Marius Sumudica, agasat de un spectator in Champions League. CFR Cluj a remizat, marti seara, scor 1-1, cu elvetienii de la Young Boys Berna in prima mansa a turului 3 preliminar al UCL. Dupa ce au deschis scorul devreme, in minutul 4, campionii au fost egalati in prelungirile partidei. Returul va avea loc pe 10 .

Marius Sumudica, dupa remiza dintre CFR Cluj si Young Boys Berna: Eu nu le-am zis sa ne retragem. Asta a fost o greseala

Marius Sumudica, antrenorul formatiei CFR Cluj, a declarat ca nu si-a indemnat jucatorii sa se retraga dupa ce au deschis scorul in minutul 4 al confruntarii cu Young Boys Berna. De asemenea, tehnicianul a afirmat ca este suparat pentru ca elvetienii au reusit sa egaleze in urma erorilor facute de echipa sa.

actualitate, 23:45