21:00

VIDEO Liga 1: FC Voluntari vs Dinamo Bucuresti 1-1 Oaspetii nu au reusit sa obtina victoria in superioritate numerica

Chiar daca a jucat in superioritate numerica din minutul 60, Dinamo Bucuresti nu a reusit sa obtina victoria pe terenul celor de la FC Voluntari. Cele doua echipe au terminat la egalitate, scor 1-1, si sunt vecine in clasament gazdele ocupa locul 14, in timp ce oaspetii se afla pe pozitia a 13-a). continuă pe Hotnews

FC Voluntari Dinamo 1-1. Doua goluri cu exteriorul si o eliminare

Echipele FC Voluntari si Dinamo Bucuresti au terminat la egalitate, scor 1-1 0-1), luni seara, in ultimul meci al etapei a 26-a din CASA Liga 1.

Asa am trait FC Voluntari - Dinamo 1-1. Gazdele au incheiat in inferioritate numerica din minutul 60

Runda a 26-a din CASA Liga 1 s-a incheiat, luni, de la 20:30, cu meciul dintre FC Voluntari si Dinamo Bucuresti.

VIDEO Liga 1: FC Arges vs Poli Iasi 2-1 Dubla pentru Malele

FC Arges a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Politehnica Iasi, in etapa a 26-a din Liga 1.

actualitate, 21:00