21:30

JO 2016: victorie uriasa pentru nationala de handbal in jocul cu Spania, urmeaza un meci decisiv cu Norvegia

Romania a facut un meci mare contra Spaniei, a castigat cu 24-21, si spera la calificarea in sferturile de finala ale turneului olimpic. continuă pe Adevărul

JO 2016: cosmar la Rio! Nationala de handbal a Romaniei a fost umilita de Brazilia. imi este rusine de ce am jucat

Echipa de handbal a Romaniei arata ca o echipa de pluton la Jocurile Olimpice de la Rio. Dupa esecul cu Angola a venit si umilinta cu Brazilia. Tricolorele au marcat doar 13 goluri, de doua ori mai putine ca adversarele noastre.

Rio 2016: Emotii mari pentru americani la baschet

Vedetele echipei masculine de baschet a Statelor Unite s-au intrebuintat din greu pentru cea mai muncita victorie de pana acum obtinuta la turneul olimpic de la Rio.

Victorie INCREDIBILA pentru Real Madrid in Supercupa Europei. A invins-o pe Sevilla in prelungiri, cu scorul 3-2

Real Madrid a invins-o marti seara pe Sevilla in prelungiri, cu scor 3-2, reusind astfel sa castige Supercupa Europei. Carvajal a marcat golul victoriei pentru detinatoarea Ligii Campionilor.

Reactii dupa cel umilinta traita de nationala de handbal a Romaniei: Nu mi s-a mai intamplat asa ceva

Nationala de handbal a Romaniei a trrait una dintre cele mai dureroase infrangeri din ultimii ani 13-26 in meciul cu Brazilia de la JO.

actualitate, 21:30