19:45

ASA Tg.Mures revine cu dubla lui Zicu si o bate pe Dinamo. Gol anulat pe nedrept lui Dinamo in finalul meciului si un penalty neacordat

Primele puncte pentru ASA Tg. Mures in Liga 1 dupa sase infrangeri la rand au fost obtinute, luni seara, in fata lui Dinamo intr-un meci incheiat cu 2-1 0-0), dupa ce Dinamo a condus si la 0-0 a ratat un penalty prin Gnohere. In minutele de final, la 2-1, Dinamo a marcat un gol valabil prin Nedelcearu, insa reusita a fost anulata printr-o decizie bizara a centralului Gaman. continuă pe Online Sport

ASA Tg.Mures si Dinamo inchid etapa a 7-a. Gazdele sunt fara punct in acest sezon

Meciul ASA Tg. Mures-Dinamo va trage cortina peste etapa a 7-a din Liga 1 si se anunta o partida taioasa tinand cont de nevoia de puncte a celor doua echipe.

Dinamo, la prima infrangere, dupa meciul cu ASA Targu Mures

ASA Targu Mures a invins-o pe Dinamo Bucuresti cu scorul de 2-1 0-0), luni seara, pe teren propriu, in ultima partida din etapa a saptea a Ligii I de fotbal. ASA a cucerit primele sale puncte di.

Ioan Andone acuza arbitrajul si FRF pentru infrangerea de la Targu Mures

Dinamo a fost invinsa de ASA Tg. Mures cu 2-1 in ultima partida a etapei a 7-a din Liga 1 la capatul unui meci in care formatia bucuresteana a acuzat mai multe erori de arbitraj.

Panica la Targu Mures dupa ce un suporter dinamovist a avut nevoie de SMURD

Meciul dintre ASA Tg. Mures si Dinamo a fost intrerupt timp de cinci minute pentru a permite ambulantei SMURD sa patrunda pe teren.

actualitate, 19:45