07:15

Asa am trait CFR Cluj - U Craiova 1948

Am transmis live text aici meciul zilei in Liga 1: CFR Cluj - U Craiova 1948. Un duel intre Marius Sumudica si Adrian Mutu, intre campioana Romaniei si echipa care a castigat Liga 2 sezonul precedent. continuă pe Online Sport

Pontul zilei: Liga Campionilor: Banja Luka - CFR Cluj, marti, ora 21.00. Meciul pe care Sumudica l-a pregatit sacrificand Supercupa

Dupa infrangerea din Supercupa Romaniei, pentru CFR Cluj urmeaza meciul-retur al dublei din turul intai preliminar al Champions League, cu Borac Banja Luka, programat marti, de la ora 21. 00, in direct la Digi Sport 1. inaintea mansei secunde, campioana Romaniei este favorita la calificare, datorita succesului din tur, scor 3-1 in Gruia.

Champions League: CFR Cluj si-a aflat posibila adversara din turul doi preliminar

Daca va trece de bosniacii de la Borac Banja Luka, CFR Cluj se va confrunta cu echipa Lincoln Red Imps Gibraltar) in turul al doilea preliminar al Champions League.

Champions League: CFR Cluj s-a calificat in turul doi preliminar Chipciu, reusita decisiva in prelungiri (4-3 la general cu Borac Banja Luka)

Egalata la general de Borac Banja Luka dupa 90 de minute, CFR Cluj a fost salvata de reusita superba a lui Alexandru Chipciu din prelungiri 118). Chiar daca a pierdut in Bosnia 1-2), echipa pregatita de Marius Sumudica s-a calificat cu mari emotii 4-3 la general) in turul doi preliminar al Champions League.

VIDEO Liga 1: CFR Cluj, victorie muncita in prima etapa (3-2 vs U Craiova 1948)

CFR Cluj a avut parte de un meci dificil cu nou-promovata U Craiova 1948, in prima etapa din noul sezon de Liga 1. Campioana Romaniei s-a impus cu 3-2 in fata echipei pregatite de Adrian Mutu, golul victoriei fiind inscris in minutul 75.

Sumudica anunta schimbari la CFR Cluj inaintea primului meci din noul sezon de Liga 1

CFR Cluj debuteaza in noua editie de campionat, vineri seara, pe teren propriu cu U Craiova 1948, echipa nou-promovata in Liga 1 si care il are antrenor pe Adrian Mutu.

Asa am trait Borac - CFR Cluj 2-1 (1-3 in tur). Super gol marcat de Chipciu in prelungiri

Am transmis live text returul dintre Borac Banja Luka si CFR Cluj, meci din primul tur preliminar al Champions League. In tur, CFR Cluj a castigat cu 3-1.

Pe CFR Cluj o asteapta infernul la Banja Luka

Marti seara de la 21:00 este programat returul dintre Borac Banja Luka si CFR Cluj, meci din primul tur preliminar al Champions League.

actualitate, 07:15