15:30

Asa am trait Simona Halep cu Laura Siegemund in primul meci la Roma

Simona Halep a avut parte de un debut de foc in turneul de la Roma, miercuri de la 12:00, impotriva Laurei Siegemund. continuă pe Online Sport

LIVE Simona Halep cu Laura Siegemund in primul tur la Roma

Simona Halep are parte de un debut de foc in turneul de la Roma, miercuri de la 12:00, impotriva Laurei Siegemund.

Simona Halep, triumfatoare la Madrid. A castigat o partida extrem de disputata in fata frantuzoaicei Kristina Mladenovici

Simona Halep a castigat primul trofeu din 2017, dupa ce s-a impus in finala turneului de la Madrid, unde era detinatoarea titlului.

WTA Roma: Simona Halep se va duela in turul doi cu cosmarul Laura Siegemund

Simona Halep va avea parte de un debut de foc la turneul Premier 5 de la Roma, numarul 4 WTA urmand sa o intalneasca in turul doi al competitiei pe Laura Siegemund, sportiva care conduce cu 2-0 in intalnirile directe.

Simona Halep in finala turneului de la Madrid. Simona a castigat primul set. Mladenovic rezista in setul al doilea

Jucatoarea romanca Simona Halep conduce in finala turneului de la Madrid, in fata frantuzoaicei Kristina Mladenovic.

Simona Halep a castigat turneul de la Madrid, in fata Kristinei Mladenovic

UPDATE 22,53: Simona Halep a castigat turneul de la Madrid, dupa un meci care a durat doua ore si 44 de minute.

LIVE Text Madrid, finala: Simona Halep vs Kristina Mladenovic (de la ora 20:00)

Simona Halep se afla la un singur meci distanta de a-si apara titlul castigat in 2016 la Madrid, jucatoarea noastra intalnind-o in finala pe Kristina Mladenovic Franta - locul 9 WTA si cap de serie numarul 8). Meciul de pe arena Manolo Santana va fi in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 20:00.

LIVE Text Madrid, finala: Simona Halep vs Kristina Mladenovic 5-5

Simona Halep se afla la un singur meci distanta de a-si apara titlul castigat in 2016 la Madrid, jucatoarea noastra intalnind-o in finala pe Kristina Mladenovic Franta - locul 9 WTA si cap de serie numarul 8). Meciul de pe arena Manolo Santana este in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Text Madrid, finala: Simona Halep vs Kristina Mladenovic 7-5, 6-5

VIDEO Rezumatul meciului fabulos facut de Simona Halep in finala de la Madrid, care i-a adus primul trofeu in 2017

Simona Halep a spart gheata in 2017 si a obtinut primul trofeu, castigand finala turneului de la Madrid in stil de mare campioana.

Cred ca ar putea sa se inscrie chiar acum la maraton. Simona Halep, laudata dupa finala castigata la Madrid

Simona Halep a cules elogii dipa victoria repurtata in finala turneului de la Madrid, victorie care i-a adus primul trofeu in 2017.

actualitate, 15:30