07:15

Bundesliga: Remiza fara goluri intre Bayern Munchen si RB Leipzig, primele doua clasate

Formatia Bayern Munchen, liferul Bundesligii, a remizat, duminica, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa de pe locul doi, RB Leipzig, intr-un meci contand pentru etapa a 21-a a campionatului Germaniei. continuă pe Hotnews

VIDEO Cupa Germaniei: Bayern Munchen, in sferturi dupa 4-3 cu Hoffenheim Rezultatele serii

Bayern Munchen a condus cu 3-1 si 4-1 in partida jucata pe Allianz Arena in compania celor de la Hoffenheim, dar a trait periculos finalul meciului dupa ce oaspetii au mai marcat de doua ori. Liderul din Bundesliga s-a impus cu 4-3 si a obtinut calificarea in sferturile Cupei Germaniei.

Scandal fara precedent intre CTP si Moise Guran! Ce cuvinte grele si-au aruncat cei doi

Polemica fara precedent intre Cristian Tudor Popescu si Moise Guran. Ce critici isi adreseaza cei doi jurnalisti si care sunt acuzatiile extrem de dure pe care si le aduc? Scandal intre CTP si Moise Guran Cristian Tudor Popescu a inceput razboiul! Acesta l-a criticat extrem de tare pe Moise Guran, dupa ce a citit un .

actualitate, 07:15