17:00

CFR Cluj devine a treia echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei

Intr-un meci disputat, miercuri seara, CFR Cluj a invins-o pe Sepsi Sf. Gheorghe, in deplasare, cu 1-0, si a obtinut calificarea in careul de asi al Cupei Romaniei. continuă pe Online Sport

Cupa Romniei: CFR Cluj, a treia echipa calificata n semifinale (1-0 vs Sepsi Sf. Gheorghe)

Echipa CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut in sferturi de formatia Sepsi Sf. Gheorghe, scor 1-0. Valentin Costache a inscris singurul gol al partidei in minutul 60.

LIVE Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei (20:00)

Sferturile Cupei Romaniei programeaza, miercuri seara, duelul tare dintre Sepsi - CFR Cluj, cu incepere de la ora 20:00.

LIVE Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei

ASA am trait Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei

Sferturile Cupei Romaniei au programat, miercuri seara, duelul tare dintre Sepsi - CFR Cluj, cu incepere de la ora 20:00.

Dan Petrescu blocat de chinezi. Un nou nume vehiculat pentru CFR Cluj

Anuntat ca sigur inapoi la CFR Cluj, Dan Petrescu are probleme in a-si rezilia contractul din China.

Adio, dar ramn cu tine: Dan Petrescu, revenire n linie dreapta la CFR Cluj

A luat titlul cu formatia din Gruia, iar apoi a zburat catre alte zari, semnand cu Guizhou Zhicheng. Dan Petrescu este foarte aproape sa faca drumul inapoi, sursele Digisport anuntand iminenta intoarcere a Bursucului la CFR Cluj.

Astra Giurgiu obtine calificarea in semifinalele Cupei Romaniei

Echipa Astra Giurgiu este a doua formatie calificata in careul de asi al Cupei Romaniei dupa victorie obtinuta in fata celor de la Dunarea Calarasi, scor 2-1, intr-un meci disputat in postura de echipa vizitatoare la Giurgiu! .

actualitate, 17:00