15:15

ASA am trait Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei

Sferturile Cupei Romaniei au programat, miercuri seara, duelul tare dintre Sepsi - CFR Cluj, cu incepere de la ora 20:00. continuă pe Online Sport

LIVE Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei

Sferturile Cupei Romaniei programeaza, miercuri seara, duelul tare dintre Sepsi - CFR Cluj, cu incepere de la ora 20:00.

LIVE Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei (20:00)

Cupa Romniei: CFR Cluj, a treia echipa calificata n semifinale (1-0 vs Sepsi Sf. Gheorghe)

Echipa CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut in sferturi de formatia Sepsi Sf. Gheorghe, scor 1-0. Valentin Costache a inscris singurul gol al partidei in minutul 60.

CFR Cluj devine a treia echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei

Intr-un meci disputat, miercuri seara, CFR Cluj a invins-o pe Sepsi Sf. Gheorghe, in deplasare, cu 1-0, si a obtinut calificarea in careul de asi al Cupei Romaniei.

Dan Petrescu blocat de chinezi. Un nou nume vehiculat pentru CFR Cluj

Anuntat ca sigur inapoi la CFR Cluj, Dan Petrescu are probleme in a-si rezilia contractul din China.

Adio, dar ramn cu tine: Dan Petrescu, revenire n linie dreapta la CFR Cluj

A luat titlul cu formatia din Gruia, iar apoi a zburat catre alte zari, semnand cu Guizhou Zhicheng. Dan Petrescu este foarte aproape sa faca drumul inapoi, sursele Digisport anuntand iminenta intoarcere a Bursucului la CFR Cluj.

Asa am trait Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 1-2 in sferturile Cupei Romaniei

Cupa Romaniei a continuat, miercuri, cu meciul Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu din faza sferturilor de finala cu incepere de la ora 17:00.

Asa am trait Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

actualitate, 15:15