14:00

LIVE Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei

Sferturile Cupei Romaniei programeaza, miercuri seara, duelul tare dintre Sepsi - CFR Cluj, cu incepere de la ora 20:00. continuă pe Online Sport

LIVE Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei (20:00)

ASA am trait Sepsi - CFR Cluj in Cupa Romaniei

Sferturile Cupei Romaniei au programat, miercuri seara, duelul tare dintre Sepsi - CFR Cluj, cu incepere de la ora 20:00.

LIVE Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu in sferturile Cupei Romaniei (17:00)

Cupa Romaniei continua, miercuri, cu meciul Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu din faza sferturilor de finala cu incepere de la ora 17:00.

LIVE Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 0-2 in sferturile Cupei Romaniei. Inceput fulminant al giurgiuvenilor

Asa am trait Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 1-2 in sferturile Cupei Romaniei

Cupa Romaniei a continuat, miercuri, cu meciul Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu din faza sferturilor de finala cu incepere de la ora 17:00.

Cupa Romniei: CFR Cluj, a treia echipa calificata n semifinale (1-0 vs Sepsi Sf. Gheorghe)

Echipa CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut in sferturi de formatia Sepsi Sf. Gheorghe, scor 1-0. Valentin Costache a inscris singurul gol al partidei in minutul 60.

CFR Cluj devine a treia echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei

Intr-un meci disputat, miercuri seara, CFR Cluj a invins-o pe Sepsi Sf. Gheorghe, in deplasare, cu 1-0, si a obtinut calificarea in careul de asi al Cupei Romaniei.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei (20:00)

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei debuteaza, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei. Gazdele revin de la 0-2!

actualitate, 14:00