15:45

CFR Cluj se distreaza cu Clinceni, revine pe primul loc in Liga 1. Cum arata clasamentul dupa meciurile de sambata

Formatia CFR Cluj a invins pe teren propriu,sambata seara,3-0, echipa Academica Clinceni, intr-un meci din etapa a 15-a a Ligii I. continuă pe Adevărul

Asa am trait CFR Cluj - Academica Clinceni

Campioana CFR Cluj a revenit pe primul loc dupa victoria cu Academica Clinceni. Meciul a fost live text aici.

Liga 1: CFR Cluj vs Academica Clinceni 3-0 Golurile au fost inscrise in repriza secunda

Formatia CFR Cluj a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa Academica Clinceni, intr-un meci din etapa a XV-a a Ligii I.

Liga 1: FC Viitorul - Chindia Targoviste 3-0 Echipa lui Hagi a urcat pe primul loc

FC Viitorul a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 2-0), formatia Chindia Targoviste, in primul meci al etapei a XV-a a Ligii I. in urma acestui rezultat, echipa lui Gheorghe Hagi a urcat pe primul loc in clasament, cu 28 de puncte, cel putina pana la meciul CFR Cluj - Academica Clinceni.

CFR Cluj revine pe primul loc dupa o victorie categorica cu Academica Clinceni

Campioana CFR Cluj a suferit o repriza in partida de acasa cu Academica Clinceni, dar jucatorii lui Dan Petrescu au rezolvat ecuatia celor trei puncte in partea secunda si s-au impus in final, cu 3-0.

Schimbare de lider in Liga I. Viitorul o detroneaza pe CFR Cluj

Viitorul Constanta a urcat pe primul loc in Liga I, dupa ce a invins-o pe Chindia Targoviste cu scor.

CS Mioveni isi consolideaza primul loc in Liga 2

Victorie categorica pentru CS Mioveni, sambata, intr-un meci din etapa a 15-a din Liga 2.

VIDEO Brescia - Inter 1-2 Inter a urcat pe primul loc in Serie A

Inter Milano a plecat cu toate punctele de la Brescia si a urcat provizoriu pe primul loc in clasament. Echipa lui Antonio Conte s-a impus cu 2-1 intr-o partida contand pentru etapa a 10-a din Serie A.

Schimbare de lider in Serie A. Inter revine pe primul loc

Inter Milano a invins-o pe Brescia cu scorul de 2-1, marti seara, in deplasare, intr-un meci din eta.

Viitorul urca pe primul loc dupa victoria cu Chindia

Etapa a 15-a din Liga 1 a debutat, vineri seara, cu meciul de la Ovidiu dintre Viitorul si Chindia Targoviste, partida castigata de gazde, cu 2-0.

actualitate, 15:45