15:30

CFR Cluj invinge Steaua cu un gol din offside si dupa o gafa a lui Nita

Ultimul meci al zilei de duminica le-a adus fata in fata pe CFR Cluj si Steaua, doua rivale la titlu in anii precedenti, si care acum din diverse motive se zbat din cauze diferite. continuă pe Online Sport

CFR Cluj - Steaua 2-0. Campioana a fost penibila si sare in afara podiumului

Derbyul etapei a 16-a a adus fata in fata CFR Cluj si Steaua, gazdele obtinand o victorie clara0 cu scorul de 2-0.

Liga I: CFR Cluj - Steaua 2-0. Rezultatele inregistrate in etapa a XVI-a si clasamentul competitiei

CFR Cluj a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 1-0), Steaua, intr-un meci contand pentru etapa a XVI-a a Ligii I, anunta Mediafax. Golurile au fost marcate de Bruno minutul 32) si Paun minutul 81). Inainte de startul jocului, s-a tinut un minut de reculegere in memoria victimelor incendiului de vineri, de la clubul Colectiv din Capitala. Rezultatele inregistrate in partidele disputate, vineri, sambata si duminica, in etapa a XVI-a a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei, in articol.

Optimism la CFR Cluj: Ne vom primi punctele inapoi

Iuliu Muresan, patronul echipei CFR Cluj, spune ca formatia ardeleana este in prezent cu salariile jucatorilor la zi si ca nu mai exista riscul sa se ajunga la intarzieri precum cele din sezonul precedent.

actualitate, 15:30