16:45

Champions League: Dubla lui Suarez o tine in viata pe Barca (2-1 cu Atletico); Bayern, succes cu 1-0 in fata Benficai

Atletico Madrid i-a facut inca o data viata grea Barcelonei, echipa lui Diego Simeone fiind invinsa la limita, scor 2-1, de catalani, in mansa tur din sferturile Champions League. Fernando Torres a fost inger si demon pentru Atleti: dupa ce a deschis scorul in minutul 25, atacantul a fost eliminat pentru doua cartonase galbene 35'). Luis Suarez a readus-o la viata pe Barca, dubla atacantului din Uruguay stabilind invingatoarea. In cealalta partida a serii, Bayern s-a impus cu 1-0 pe Allianz Arena in fata celor de la Benfica Lisabona. continuă pe Hotnews

actualitate, 16:45