11:30

CSM Bucuresti pierde surprinzator in deplasare cu Midtjylland

Campioana CSM Bucuresti a pierdut neasteptat, sambata, meciul disputat in deplasare cu FC Midtjylland din Danemarca, scor 24-21, dupa ce la pauza echipa pregatita de Jakob Vestergaard conducea cu un gol diferenta. continuă pe Online Sport

Pierderea grea pentru CSM Bucuresti inaintea meciului cu Midtjylland

CSM Bucuresti a trecut la pas, marti seara, pe teren propriu, de Cetate Deva, cu 38-21, in etapa a 6-a din Liga Nationala, insa una dintre jucatoarele de baza s-a accidentat inca din primul minut.

LIVE Handbal: FC Midtjylland-CSM Bucuresti in Liga Campionilor

Urmariti in aceasta pagina live text sambata dupa ora 19:30 meciul pe care campioana CSM Bucuresti il sustine in deplasare pe terenul danezelor de la FC Midtjylland in etapa secunda din Liga Campionilor.

LIVE Handbal: FC Midtjylland-CSM Bucuresti in Liga Campionilor (19:30)

CSM Bucuresti in Liga Campionilor! Tigroaicele se incalzesc in Danemarca pentru derby-ul cu Gyor

CSM Bucuresti joaca sambata in Danemarca, la Midtjylland, dar e deja cu gandul la reeditarea finalei Ligii campionilor de anul trecut.

Interes major inaintea meciului CSM Bucuresti-Gyor din Liga Campionilor. Ar putea fi stabilit un nou record

Victoria obtinuta de CSM Bucuresti in meciul cu Rostov din prima etapa a Ligii Campionilor la handbal feminin a animat interesul fanilor inaintea urmatoarei partide de pe teren propriu programata cu Gyor pe 28 octombrie.

actualitate, 11:30