07:30

CSMS Iasi invinsa de ASA Targu Mures, scor 0-1, in Liga I

Formatia CSMS Iasi a fost invinsa, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), de echipa ASA Targu Mures, intr-un meci din etapa a IX-a a Ligii I. Golul a fost marcat de Ramiro Costa, in minutul 52,. continuă pe Antena3

LIVE Liga 1, Etapa 9: CSMS Iasi-ASA Tg.Mures 0-1

Etapa a 9-a din Liga 1 debuteaza vineri cu doua partide:Voluntari-CSU Craiova 18:30) si CSMS Iasi-ASA Tg. Mures 21:00). Urmariti live text in aceasta pagina fiecare meci in parte, minut cu minut.

LIVE Liga 1, Etapa 9: CSMS Iasi-ASA Tg.Mures 0-0

LIVE Liga 1, Etapa 9: CSMS Iasi-ASA Tg.Mures (21:00)

LIVE Liga 1, Etapa 9: Voluntari-CSU Craiova (18:30) si CSMS Iasi-ASA Tg.Mures (21:00)

Captura URIASA de canabis, confiscata la Targu Mures

Trei persoane au fost retinute si peste 300 de kilograme de canabis au fost confiscate, in urma a trei perchezitii organizate de politistii antidrog din Targu Mures.

CSMS Iasi incearca aducerea lui Andrei Cristea

Conducerea clubului din Copou negociaza in aceste zile cu atacantul Andrei Cristea posibilitatea revenirii acestuia la Iasi.

actualitate, 07:30