07:30

Cum se prezinta situatia in Grupa Romaniei - Surpriza zilei, furnizata de Armenia

Romania a pierdut la limita, scor 1-0, meciul contra Germaniei de pe Arena Nationala, duel din preliminariile pentru CM de fotbal din 2022. Surpriza zilei din Grupa J a venit din partea Armeniei: victorie contra Islandei adversar care i-a lasat pe tricolori in afara Euro). continuă pe Hotnews

Armenia invinge Islanda in grupa Romaniei. Jucam peste trei zile la Erevan

Surpriza inregistrata, duminica, in meciul dintre Armenia si Islanda, partida care a contat pentru Grupa J in preliminariile Cupei Mondiale din 2022.

Clasamentul in grupa Romaniei la Campionatul European de tineret. Calcule si scenarii pentru calificarea in sferturi

Vedeti mai jos cum arata clasamentul in Grupa A din care face parte si Romania la Campionatul European U21 gazduit de Slovenia si Ungaria.

Germania si Olanda au dat-o la pace in grupa Romaniei. Rezultatul care complica socotelile tricolorilor

Echipele Germaniei si Olandei au terminat la egalitate, scor 1-1 0-0), intr-un meci disputat, sambata, in Grupa A la Campionatul European de tineret.

Cum arata clasamentul in grupa Romaniei dupa primele meciuri

Vedeti mai jos clasamentul actualizat in Grupa J de calificare la Cupa Mondiala din 2022.

CE Under 21: Remiza intre Germania si Olanda, in grupa Romaniei - Calculele calificarii in sferturi

Germania si Olanda au remizat, sambata seara, la Szekesfehervar, scor 1-1, intr-un meci din grupa A de la Campionatrul European Under 21, din care face parte si Romania.

actualitate, 07:30