01:05

Edi Iordanescu anunta sanctiuni dupa cele trei goluri primite la Hunedoara: O mentalitate pe care nu pot s-o accept

FCSB a avut emotii la Hunedoara in saisprezecimile Cupei Romaniei in fata unui adversar din Liga 3 care a avut puterea sa revina de la 0-3 si sa trimita partida in prelungiri. In cele din urma echipa mai bine cotata s-a impus, cu 5-3, insa aceasta nu a sters supararea antrenorului Edi Iordanescu. continuă pe Online Sport

Cupa Romaniei: FCSB, victorie in prelungiri cu CS Hunedoara - Echipa lui Edi Iordanescu a fost egalata dupa ce a condus cu 3-0

FCSB a reusit sa castige in prelungiri, scor 5-3, meciul contra lui CS Hunedoara din saisprezecimile Cupei Romaniei. Ros-albastrii au fost egalati de echipa din Liga 3 dupa ce au condus cu 3-0.

Botosani: Doua dintre cele trei centre de vaccinare din municipiu vor fi inchise

Cosmin Andrei, primarul Botosaniului, a anuntat ca doua dintre cele trei centre de vaccinare ale municipiului vor fi inchise pana la sfarsitul acestei saptamani, transmite Agerpres. Doua dintre cele trei centre de vaccinare din .

Liviu Dragnea s-a intors si pe Facebook dupa aproape trei ani. Prima postare: un comunicat al partidului pe care i l-a facut Codrin Stefanescu

Fostul lider al PSD Liviu Dragnea, eliberat din penitenciar in 15 iulie, dupa doi ani si doua luni de detentie, a revenit pe Facebook: si-a schimbat fotografia de profil si a postat primul comunicat al nou infiintatului partid Alianta pentru Patrie, in care reia vechea sa teorie - vanzarea tarii catre straini.