21:00

EURO 2016. Elvetia invinge Albania, scor 1-0, in grupa in care se afla si Romania

Elvetia a invins Albania, scor 1-0, in grupa A de la Euro-2016, din care face parte si Romania. Selectionata Elvetiei a invins, sambata, la Lens, cu scorul de 1-0 1-0),. continuă pe Antena3

EURO 2016: Elvetia a invins Albania cu scorul de 1-0

Reprezentativa de fotbal a Elvetiei a invins echipa Albaniei cu scorul de 1-0, sambata, pe stadionul Bollaert-Delelis din Lens, in Grupa A de la EURO 2016. Elvetia a marcat prin Fabian Schaer.

EURO 2016. Elvetia - Albania 1-0 (rezultat final), in grupa Romaniei

Nationala Elvetiei a invins, sambata, la Lens, cu scorul de 1-0 1-0), reprezentativa Albaniei, intr-un meci contand pentru grupa A de la Euro-2016, din care face parte si Romania.

EURO 2016. Elvetia - Albania 1-0 (rezultat final) in grupa Romaniei

Elvetia a marcat prin Fabian Schaer 5), dupa un corner executat de Xherdan Shaqiri .

Elvetia a invins Albania chinuit, cu 1-0, in conditiile in care a jucat cu un om in plus inca din prima repriza. Elvetia si Albania fac parte din Grupa A a Euro-2016, unde mai joaca si Romania si Franta, care s-au intalnit, vineri, francezii castigand cu scorul de 2-1.

Elvetia - Albania 1-0, in cel de-al doilea meci din Grupa A. Albanezul Lorik Cana este primul jucator eliminat la Euro 2016. Vulturii periculosi si in zece oameni

Elvetia si Albania fac parte din Grupa A a Euro-2016, unde mai joaca si Romaniasi Franta, care s-au intalnit, vineri, francezii castigand cu scorul de 2-1.

Elvetia - Albania 1-0, in cel de-al doilea meci din Grupa A. Lorik Cana este primul jucator eliminat la Euro 2016. Vulturii, periculosi si in zece oameni

Elvetia si Albania fac parte din Grupa A a Campionatului European din 2016, unde mai joaca si Romaniasi Franta, care s-au intalnit, vineri, francezii castigand cu scorul de 2-1.

Franta - Romania, meciul de deschidere la EURO 2016/ Scor: 2-1

ACTUALIZARE 00:04 Echipa tarii noastre, aproape de un rezultat bun in fata Frantei, la debutul EURO 2016, dar a pierdut 1-2) Nationala de fotbal a tarii noastre a fost invinsa greu de formatia Frantei cu scorul de 2-1 0-0), in meciul inaugural al EURO 2016, vineri seara, pe Stade de France din Saint-Denis, dupa un gol primit in minutul 89, relateaza Agerpres.

EURO 2016. Simona Halep, mesaj pentru echipa Romaniei dupa prestatia din meciul cu Franta

Jucatoarea de tenis Simona Halep a felicitat nationala de fotbal a Romaniei pentru prestatia din meciul cu Franta, scor 1-2, din deschiderea Campionatului European.

Dimitri, cosmarul Romaniei! Cine e francezul cu prenume de rus, care i-a ingropat pe tricolori la primul meci de la Euro 2016

Romania a pierdut primul meci de la Euro 2016, fiind invinsa de Franta, scor 2-1, cu un gol decisiv marcat de Dimitri Payet, in minutul 89.

Meciul Romania - Franta, ora 22:00, deschide EURO 2016

ACTUALIZARE 22:50 SCOR 0-0 la pauza -------- Meciul dintre echipele nationale ale Frantei si tarii noastre deschide, in aceasta seara, campinatul european de fotbal, editia 2016.

actualitate, 21:00