05:00

Franta - Romania, meciul de deschidere la EURO 2016/ Scor: 2-1

Ziarul Bursa Ziarul Bursa,

ACTUALIZARE 00:04 Echipa tarii noastre, aproape de un rezultat bun in fata Frantei, la debutul EURO 2016, dar a pierdut 1-2) Nationala de fotbal a tarii noastre a fost invinsa greu de formatia Frantei cu scorul de 2-1 0-0), in meciul inaugural al EURO 2016, vineri seara, pe Stade de France din Saint-Denis, dupa un gol primit in minutul 89, relateaza Agerpres. continuă pe Ziarul Bursa

LIVE Ziua cea mai lunga pentru fotbalul nostru. Totul despre Franta - Romania, meciul inaugural de la Euro 2016. Informatii actualizate permanent

10 iunie 2016 este ziua in care fotbalul romanesc revine in elita. Tricolorii joaca la Euro 2016 si pentru prima data in istorie evolueaza in meciul de debut al turneului final. Franta - Romania e primul meci al Campionatului European.

Cele mai bune televizoare pe care sa vezi meciul Franta Romania de la Euro 2016

Franta Romania, primul meciul de la Euro 2016, va avea loc vineri,iar turneul final este o ocazie pentru eMAG de a porni o noua campanie de reduceri. Euro 2016 va fi un turneu extrem de interesant, datorita noului format implementat. Avand in vedere ca ocompetitie fotbalistica atat de intensatrebuie traita la maximum, cei de [].

Meciul Romania - Franta a deschis EURO 2016/ SCOR 1-1

ACTUALIZARE 23:24 Bogdan Stancu a egalat pentru Romania din penalty! Franta - Romania 1-1 *ACTUALIZARE 23:16 Giroud a deschis scorul in minutul 57! Franta - Romania 1-0 *ACTUALIZARE 22:50 SCOR 0-0 la pauza -------- Meciul dintre echipele nationale ale Frantei si tarii noastre deschide, in aceasta seara, campinatul european de fotbal, editia 2016.

Greva a feroviarilor, gunoierilor si pilotilor in Franta, ianinte de inceperea Euro 2016

Haos in Franta inainte de debutul EURO 2016. Guvernul francez se confrunta in acelasi timp cu greve din partea gunoierilor, feroviarilor si a pilotilor, informeaza europe1. fr. Vietile.

CORESPONDENTA. LIVE TEXT. Franta - Romania jumatate de ora pana la meciul inaugural EURO 2016

Nationala de fotbal a Romaniei va juca, vineri seara, de la ora 22. 00 ora Romaniei), meciul de deschidere al Campionatului European 2016, in compania Frantei, pe Stadionul Stade de France. in tribunele arenei, sunt asteptati aproximativ 90. 000 de oameni. Seara va fi deschisa de un spectacol pe Stade de France, cu aproximativ 20 de minute inaintea startului partidei.

EURO 2016. Mesajul presedintelui Klaus Iohannis pentru tricolori

Mai sunt doar cateva minute pana la meciul Franta Romania, din deschiderea Euro 2016. Presedintele Klaus Iohannis.

Marturia Simonei Halep, dupa ce Romania a pierdut meciul de deschidere EURO 2016: A fost primul meci la care...

Nationala de fotbal a Romaniei a fost invinsa, scor 1-2, in meciul de deschidere cu Franta de la Campionatul European, iar Simona Halep, numarul 5 WTA, a postat pe contul sau de instagram ca este.

Deschamps, despre Franta - Romania: Un meci de care pe care

Didier Deschamps, atrenorul echipei nationale a Frantei, a declarat miercuri in presa franceza ca si-a cristalizat de ceva timp echipa de start pe care o va folosi pe 10 iunie, de la ora 22:00, in meciul de deschidere de la EURO 2016, contra Romaniei.

ROMANIA-FRANTA LIVE. Unde vezi ROMANIA-FRANTA LIVE la EURO 2016

ROMANIA-FRANTA LIVE Selectionerul echipei de fotbal a Romaniei, Anghel Iordanescu, va incepe meciul cu Franta, partida inaugurala a EURO 2016, cu practic cea mai buna formula a sa, vineri seara,.

EURO 2016. Cum arata Stade de France cu cateva ore inainte de meci. Pregatiri de ultima ora pentru suporterii romani!

Franta - Romania, meciul de debut al Campionatului European, se va disputa in aceasta seara, incepand cu ora 22:00, pe Stade de France, eveniment la care vor lua parte peste 15.