13:00

EURO 2016: Elvetia a invins Albania cu scorul de 1-0

Reprezentativa de fotbal a Elvetiei a invins echipa Albaniei cu scorul de 1-0, sambata, pe stadionul Bollaert-Delelis din Lens, in Grupa A de la EURO 2016. Elvetia a marcat prin Fabian Schaer. continuă pe B1

EURO 2016. Elvetia invinge Albania, scor 1-0, in grupa in care se afla si Romania

Elvetia a invins Albania, scor 1-0, in grupa A de la Euro-2016, din care face parte si Romania. Selectionata Elvetiei a invins, sambata, la Lens, cu scorul de 1-0 1-0),.

EURO 2016. Elvetia - Albania 1-0 (rezultat final), in grupa Romaniei

Nationala Elvetiei a invins, sambata, la Lens, cu scorul de 1-0 1-0), reprezentativa Albaniei, intr-un meci contand pentru grupa A de la Euro-2016, din care face parte si Romania.

Elvetia a invins Albania chinuit, cu 1-0, in conditiile in care a jucat cu un om in plus inca din prima repriza. Elvetia si Albania fac parte din Grupa A a Euro-2016, unde mai joaca si Romania si Franta, care s-au intalnit, vineri, francezii castigand cu scorul de 2-1.

EURO 2016. Elvetia - Albania 1-0 (rezultat final) in grupa Romaniei

Elvetia a marcat prin Fabian Schaer 5), dupa un corner executat de Xherdan Shaqiri .

Elvetia - Albania 1-0, in cel de-al doilea meci din Grupa A. Albanezul Lorik Cana este primul jucator eliminat la Euro 2016. Vulturii periculosi si in zece oameni

Elvetia si Albania fac parte din Grupa A a Euro-2016, unde mai joaca si Romaniasi Franta, care s-au intalnit, vineri, francezii castigand cu scorul de 2-1.

Elvetia - Albania 1-0, in cel de-al doilea meci din Grupa A. Lorik Cana este primul jucator eliminat la Euro 2016. Vulturii, periculosi si in zece oameni

Elvetia si Albania fac parte din Grupa A a Campionatului European din 2016, unde mai joaca si Romaniasi Franta, care s-au intalnit, vineri, francezii castigand cu scorul de 2-1.

Euro 2016: Romania nu a mai invins Franta de 44 de ani. Rupem blestemul?

Nationala de fotbal a Romaniei nu a mai invins Franta, prima sa adversara de la Euro 2016, de 44 de ani, iar bilantul meciurilor cu Les Bleus le este complet defavorabil jucatorilor nostri.

Franta - Romania, meciul de deschidere la EURO 2016/ Scor: 2-1

ACTUALIZARE 00:04 Echipa tarii noastre, aproape de un rezultat bun in fata Frantei, la debutul EURO 2016, dar a pierdut 1-2) Nationala de fotbal a tarii noastre a fost invinsa greu de formatia Frantei cu scorul de 2-1 0-0), in meciul inaugural al EURO 2016, vineri seara, pe Stade de France din Saint-Denis, dupa un gol primit in minutul 89, relateaza Agerpres.

EURO 2016. ROMANIA - FRANTA. Comentariul lui Mircea Badea despre meci, la pauza

Prima repriza a meciului de deschidere al Euro 2016, Franta Romania, s-a incheiat cu scorul de 0 0. Prestatia jucatorilor a fost comentata de Mircea Badea, intr-un text publicat pe.

EURO 2016. Unde vezi Romania-Franta la EURO 2016

EURO 2016 Selectionerul echipei de fotbal a Romaniei, Anghel Iordanescu, va incepe meciul cu Franta, partida inaugurala a EURO 2016, cu practic cea mai buna formula a sa, vineri seara, pe Stade de.

actualitate, 13:00